fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Zaporizhzhia Criminal Law Forum

10/ 02/ 2022
  25 лютого відбудеться перший Запорізький форум ААУ з кримінального права та процесу Асоціація адвокатів України збирає представників юридичної спільноти для обговорення актуальних питань кримінального права та процесу на  регіональному заході - Zaporizhzhia Criminal Law Forum. Дата: 25 лютого 2022 року Місце: Intourist hotel (проспект Соборний, 135, м.Запоріжжя) та онлайн Час: 09:00-17:30 Експертний партнер: АО «Лещенко, Дорошенко і партнери» Професійний партнер: Dynasty Law & Investment Партнер: PRAVO GARANT, Юридична компанія Майстро та Беженар Під час форуму будуть розглянуті головні тенденції та зміни у кримінальному процесі, актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду кримінальних справ та особливості захисту бізнесу в регіонах. Серед спікерів: провідні адвокати, судді Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, судді різних інстанцій, представники правоохоронних органів, та науковці. Вартість участі до 15 лютого: Онлайн-трансляція: 100 грн. Онлайн (трансляція, необмежений доступ до відео + презентації спікерів+ сертифікат електронний про участь у заході): 300 грн. Офлайн (участь у місці проведення+ необмежений доступ до відео + презентації+ сертифікат про участь): 600 грн. Приєднуйтеся до участі онлайн або офлайн. Програма та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3to5BW5 З приводу питань участі або партнерства звертайтеся, будь ласка, за наступними контактами:  forum@uaa.org.ua, + 38 067 239 86 90

25 лютого відбудеться перший Запорізький форум ААУ з кримінального права та процесу

Асоціація адвокатів України збирає представників юридичної спільноти для обговорення актуальних питань кримінального права та процесу на  регіональному заході – Zaporizhzhia Criminal Law Forum.

Дата: 25 лютого 2022 року

Місце: Intourist hotel (проспект Соборний, 135, м.Запоріжжя) та онлайн

Час: 09:00-17:30

Експертний партнер: АО «Лещенко, Дорошенко і партнери»
Професійний партнер: Dynasty Law & Investment
Партнер: PRAVO GARANTЮридична компанія “Майстро та Беженар”

Під час форуму будуть розглянуті головні тенденції та зміни у кримінальному процесі, актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду кримінальних справ та особливості захисту бізнесу в регіонах.

Серед спікерів: провідні адвокати, судді Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, судді різних інстанцій, представники правоохоронних органів, та науковці.

Вартість участі до 15 лютого:

Онлайн-трансляція: 100 грн.

Онлайн (трансляція, необмежений доступ до відео + презентації спікерів+ сертифікат електронний про участь у заході): 300 грн.

Офлайн (участь у місці проведення+ необмежений доступ до відео + презентації+ сертифікат про участь): 600 грн.

Приєднуйтеся до участі онлайн або офлайн. Програма та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3to5BW5

З приводу питань участі або партнерства звертайтеся, будь ласка, за наступними контактами:  forum@uaa.org.ua, + 38 067 239 86 90

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: