fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Законопроєкт №5600 знято з розгляду

18/ 11/ 2021
  Сьогодні, 18 листопада, Верховна Рада зняла з розгляду законопроєкт №5600, яким пропонується низка одіозних змін до податкового законодавства. Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації цілковито вітає дане рішення. Ми дякуємо народним депутатам, які дослухалися до думки бізнесу. Асоціація неодноразово наголошувала на тому, що позитивний ефект від деяких схвальних бізнесом норм, які містить цей законопроєкт, буде перекреслений іншими його положеннями, які бізнес-спільнота категорично не підтримує. Тому ми сподіваємося, що народні депутати виважено підійдуть до подальшої роботи над законопроєктом та сприятимуть прийняттю позитивних змін без вищезгаданих негативних положень.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Сьогодні, 18 листопада, Верховна Рада зняла з розгляду законопроєкт №5600, яким пропонується низка одіозних змін до податкового законодавства.

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації цілковито вітає дане рішення. Ми дякуємо народним депутатам, які дослухалися до думки бізнесу.

Асоціація неодноразово наголошувала на тому, що позитивний ефект від деяких схвальних бізнесом норм, які містить цей законопроєкт, буде перекреслений іншими його положеннями, які бізнес-спільнота категорично не підтримує. Тому ми сподіваємося, що народні депутати виважено підійдуть до подальшої роботи над законопроєктом та сприятимуть прийняттю позитивних змін без вищезгаданих негативних положень.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: