fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Законопроєкт №5600 виключили з порядку денного

24/ 09/ 2021
  Вчора Верховна Рада виключила з порядку денного законопроєкт №5600, який стосується змін до Податкового кодексу України.   Бізнес однозначно вітає це рішення. Європейська Бізнес Асоціація дякує народним обранцям, що голос спільноти було почуто.   Водночас, спільнота сподівається, що найближчим часом текст документу буде доступним та у бізнесу буде можливість його проаналізувати. Більше того, що буде проведено обговорення, до якого долучено бізнес та разом його все ж вдасться доопрацювати. Адже законопроєкт є дуже складний та комплексним, аби його поспіхом приймати.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Вчора Верховна Рада виключила з порядку денного законопроєкт №5600, який стосується змін до Податкового кодексу України.

 

Бізнес однозначно вітає це рішення. Європейська Бізнес Асоціація дякує народним обранцям, що голос спільноти було почуто.

 

Водночас, спільнота сподівається, що найближчим часом текст документу буде доступним та у бізнесу буде можливість його проаналізувати. Більше того, що буде проведено обговорення, до якого долучено бізнес та разом його все ж вдасться доопрацювати. Адже законопроєкт є дуже складний та комплексним, аби його поспіхом приймати.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: