fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Заклик про допомогу від імені СОС Дитячі Містечка Україна

06/ 04/ 2020
  Дорогі партнери та друзі, звертаємось до вас від імені СОС Дитячі Містечка Україна Криза, повязана з розповсюдженням коронавірусу в Україні і впровадженням карантину, затягується, переростаючи з епідемічної в економічну. Найболючіше це бє по тим, ким опікуються благодійні фонди, такі як СОС Дитячі Містечка Україна. Болісно вражає сім’ї у кризі, у тому числі сім’ї літніх опікунів, де майбутнє дітей-сиріт напряму залежить від здоров’я їхніх бабусь і дідусів. Зараз на межі виживання опинилися 64 родини, в яких виховуються 150 дітей. Такі  результати швидкого аналізу стану сімей, якими ми опікуємося. Серед них -  родини літніх опікунів, багатодітні родини (від 3 до 7 дітей), родини з дітьми з інвалідністю, родини, де батьки чи опікуни відправлені в відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Вони гостро потребують підтримки, у першу чергу, у вигляді продуктів харчування, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів. Надалі у такій же важкій ситуації можуть опинитися й інші з 400 сімей у складних життєвих обставинах, якими ми опікуємося: родинам прогнозовано можуть знадобитися продукти, засоби гігієни, ліки, екстрена медична та психологічна допомога, витрати на таксі для пересування по місту, щоб отримати медичну допомогу та за інших термінових потреб – усі ці витрати не були заплановані у рамках нашої звичної діяльності. Ми занепокоєні тим, щоб багаторічний внесок компаній та окремих осіб, що нас підтримували, та уся тяжка праця на виведення сімей з їх особистої кризи не були перекреслені за ці тижні, щоб усі діти залишилися виховуватися у родинах і почували себе захищено. Щоб підтримати ці родини, будь ласка, перейдіть на сайт за посиланням: https://sos-ukraine.org/COVID-19 Або у формі продуктових наборів, засобів захисту, дезінфекторів, транспортних послуг, послуг адресної доставки, розповсюдження інформації та організації кампаній зі збору коштів. СОС Дитячі Містечка, як завжди, забезпечить максимальну прозорість та надасть усю необхідну звітність про використання наданої допомоги на сторінці https://sos-ukraine.org/covid-19/ та у Фейсбук https://www.facebook.com/sos.cv.ua/. Якщо не буде участі і конкретної допомоги сьогодні, то діти з кризових сімей можуть опинитися на вулиці або в інтернатних установах вже завтра. Тоді не буде нового сильного суспільства, де у кожного є можливість бути успішним. Заздалегідь дякуємо вам за підтримку! Бережіть себе, людство та людяність! З вірою в добро, Команда СОС Дитячі Містечка Україна #поодинці_разом Для більш детальної інформації, як можна приєднатися і підтримати родини в кризі, що опинилися на межі виживання, звертайтеся до – Наталії Галдєєвої, фахівця з розвитку відносин з партнерами, +380 95 0117858, natalia.galdeeva@sos-ukraine.org

Дорогі партнери та друзізвертаємось до вас від імені СОС Дитячі Містечка Україна

Криза, пов’язана з розповсюдженням коронавірусу в Україні і впровадженням карантину, затягується, переростаючи з епідемічної в економічну. Найболючіше це б’є по тим, ким опікуються благодійні фонди, такі як СОС Дитячі Містечка Україна. Болісно вражає сім’ї у кризі, у тому числі сім’ї літніх опікунів, де майбутнє дітей-сиріт напряму залежить від здоров’я їхніх бабусь і дідусів.

Зараз на межі виживання опинилися 64 родини, в яких виховуються 150 дітей. Такі  результати швидкого аналізу стану сімей, якими ми опікуємося. Серед них –  родини літніх опікунів, багатодітні родини (від 3 до 7 дітей), родини з дітьми з інвалідністю, родини, де батьки чи опікуни відправлені в відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Вони гостро потребують підтримки, у першу чергу, у вигляді продуктів харчування, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів.

Надалі у такій же важкій ситуації можуть опинитися й інші з 400 сімей у складних життєвих обставинах, якими ми опікуємося: родинам прогнозовано можуть знадобитися продукти, засоби гігієни, ліки, екстрена медична та психологічна допомога, витрати на таксі для пересування по місту, щоб отримати медичну допомогу та за інших термінових потреб – усі ці витрати не були заплановані у рамках нашої звичної діяльності. Ми занепокоєні тим, щоб багаторічний внесок компаній та окремих осіб, що нас підтримували, та уся тяжка праця на виведення сімей з їх особистої кризи не були перекреслені за ці тижні, щоб усі діти залишилися виховуватися у родинах і почували себе захищено.

Щоб підтримати ці родини, будь ласка, перейдіть на сайт за посиланням: https://sos-ukraine.org/COVID-19

Або у формі продуктових наборів, засобів захисту, дезінфекторів, транспортних послуг, послуг адресної доставки, розповсюдження інформації та організації кампаній зі збору коштів.

СОС Дитячі Містечка, як завжди, забезпечить максимальну прозорість та надасть усю необхідну звітність про використання наданої допомоги на сторінці https://sos-ukraine.org/covid-19/ та у Фейсбук https://www.facebook.com/sos.cv.ua/.

Якщо не буде участі і конкретної допомоги сьогодні, то діти з кризових сімей можуть опинитися на вулиці або в інтернатних установах вже завтра. Тоді не буде нового сильного суспільства, де у кожного є можливість бути успішним.

Заздалегідь дякуємо вам за підтримку! Бережіть себе, людство та людяність!

З вірою в добро,

Команда СОС Дитячі Містечка Україна

#поодинці_разом

Для більш детальної інформації, як можна приєднатися і підтримати родини в кризі, що опинилися на межі виживання, звертайтеся до – Наталії Галдєєвої, фахівця з розвитку відносин з партнерами, +380 95 0117858, natalia.galdeeva@sos-ukraine.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: