fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Захід “В гостях в УКУ”

20/ 04/ 2024
  🎓 В суботу 20.04 відбувся захід В гостях в УКУ, в рамках якого учасники мали нагоду: 🕵🏼 Почути про майбутнє розвитку ШІ в Україні та світі, застосування його в бізнесі від Олексія Молчановського - керівника Офісу з інновацій УКУ, засновника магістерської програми Data Science університету та голови експертно-консультаційного комітету з розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України. Підсумовуючи почуте, гості заходу прийшли до висновку, що ринок ШІ дуже стрімко розвивається, тож для залучення цього інструменту в бізнесі уже потрібні спеціалісти. 🏢 Прогулятися територією UniverCity - сучасного університетського містечка УКУ. Гід розповіла багато цікавих фактів про історію створення різноманітних локацій кампусу, показала умови, в яких проживають студенти та як вони організовують свій студентський побут і дозвілля. 🤝 Дізнатися про історію заснування й становлення, унікальну фінансову модель університету, за якою близько 60% коштів на його функціонування надходить від благодійників з усього світу.  ✨ Захід був надзвичайно насиченим та пізнавальним. Учасники мали змогу ознайомитися з інноваційним підходом УКУ в освіті, науці та управлінні, а також надихнутися атмосферою, що панує в цьому осередку знань. Дякуємо представникам Український католицький університет УКУ за гостинність! Юрію Яциничу за організацію заходу та всім учасникам, які провели цей час з нами! До нових зустрічей!

🎓 В суботу 20.04 відбувся захід “В гостях в УКУ”, в рамках якого учасники мали нагоду:

🕵🏼 Почути про майбутнє розвитку ШІ в Україні та світі, застосування його в бізнесі від Олексія Молчановського – керівника Офісу з інновацій УКУ, засновника магістерської програми Data Science університету та голови експертно-консультаційного комітету з розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України. Підсумовуючи почуте, гості заходу прийшли до висновку, що ринок ШІ дуже стрімко розвивається, тож для залучення цього інструменту в бізнесі уже потрібні спеціалісти.

🏢 Прогулятися територією UniverCity – сучасного університетського містечка УКУ. Гід розповіла багато цікавих фактів про історію створення різноманітних локацій кампусу, показала умови, в яких проживають студенти та як вони організовують свій студентський побут і дозвілля.

🤝 Дізнатися про історію заснування й становлення, унікальну фінансову модель університету, за якою близько 60% коштів на його функціонування надходить від благодійників з усього світу. 

✨ Захід був надзвичайно насиченим та пізнавальним. Учасники мали змогу ознайомитися з інноваційним підходом УКУ в освіті, науці та управлінні, а також надихнутися атмосферою, що панує в цьому осередку знань.

Дякуємо представникам Український католицький університет УКУ за гостинність! Юрію Яциничу за організацію заходу та всім учасникам, які провели цей час з нами!

До нових зустрічей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: