fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Захід “Трансформація у сфері освіти та навчанні машинного бачення”

03/ 05/ 2024
  Шановні колеги, Команда ІнтраМоушн Україна  чекає вас 14 травня 2024 року  у м. Дубляни, Львівської області, у Львівському  національному університеті природокористування. Де  відбудеться навчально-практичний та інформаційний захід “Трансформація у сфері освіти та навчанні машинного бачення”. Університетська лабораторія машинного бачення, заснована компанією ІнтраMоушн Україна, відкриває нові горизонти для студентів, надаючи їм передові ресурси для навчання та досліджень. Розміщена у Львівському Національному Університеті, лабораторія є місцем, де теорія перетворюється на практику, а інновації стають реальністю. Компанія ІнтраМоушн Україна оснастила лабораторію камерами Sensopart, відомими своєю точністю та швидкістю, що дозволяє студентам виконувати складні дослідження та аналізи з неперевершеною деталізацією. РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ Переваги для студентів та університету Практичний досвід: студенти здобувають навички, необхідні для кар’єри в галузі машинного бачення. Престиж університету: співпраця з ІнтраМоушн підвищує статус університету як лідера в сучасній освіті. Наукові дослідження: лабораторія сприяє розвитку наукових ініціатив та інновацій. Співпраця з ІнтраМоуш: Партнерство: співпраця з університетом відкриває двері для нових освітніх та наукових проектів. Таланти: лабораторія допомагає компанії виявляти та залучати майбутніх фахівців. Інновації: участь у лабораторії стимулює розвиток нових технологій та продуктів. Робототехніка та автоматизація: робот Hanwha та конвеєрна лінія, надані ІнтраМоушн, розширюють можливості студентів у сфері робототехніки, дозволяючи їм програмувати та оптимізувати процеси виробництва. Лабораторія машинного бачення є кроком до майбутнього, де студенти стають архітекторами новітніх технологій, готові змінити світ робототехніки та автоматизації. Запрошуємо вас взяти участь у заході! Дата і час заходу: 14 травня 2024 року, 11.00 год.  Адреса: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, ЛНУП, механічний корпус., ауд. 33м та ​40м З повагою, команда ІнтраМоушн

Шановні колеги,

Команда ІнтраМоушн Україна  чекає вас 14 травня 2024 року  у м. Дубляни, Львівської області, у Львівському  національному університеті природокористування. Де  відбудеться навчально-практичний та інформаційний захід “Трансформація у сфері освіти та навчанні машинного бачення”.

Університетська лабораторія машинного бачення, заснована компанією ІнтраMоушн Україна, відкриває нові горизонти для студентів, надаючи їм передові ресурси для навчання та досліджень. Розміщена у Львівському Національному Університеті, лабораторія є місцем, де теорія перетворюється на практику, а інновації стають реальністю.

Компанія ІнтраМоушн Україна оснастила лабораторію камерами Sensopart, відомими своєю точністю та швидкістю, що дозволяє студентам виконувати складні дослідження та аналізи з неперевершеною деталізацією.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Переваги для студентів та університету

  • Практичний досвід: студенти здобувають навички, необхідні для кар’єри в галузі машинного бачення.
  • Престиж університету: співпраця з ІнтраМоушн підвищує статус університету як лідера в сучасній освіті.
  • Наукові дослідження: лабораторія сприяє розвитку наукових ініціатив та інновацій.

Співпраця з ІнтраМоуш:

  • Партнерство: співпраця з університетом відкриває двері для нових освітніх та наукових проектів.
  • Таланти: лабораторія допомагає компанії виявляти та залучати майбутніх фахівців.
  • Інновації: участь у лабораторії стимулює розвиток нових технологій та продуктів.

Робототехніка та автоматизація: робот Hanwha та конвеєрна лінія, надані ІнтраМоушн, розширюють можливості студентів у сфері робототехніки, дозволяючи їм програмувати та оптимізувати процеси виробництва.

Лабораторія машинного бачення є кроком до майбутнього, де студенти стають архітекторами новітніх технологій, готові змінити світ робототехніки та автоматизації.

Запрошуємо вас взяти участь у заході!

Дата і час заходу: 14 травня 2024 року, 11.00 год. 

Адреса: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, ЛНУП, механічний корпус., ауд. 33м та ​40м

З повагою, команда ІнтраМоушн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: