fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загроз для реалізації віскі більше немає

17/ 05/ 2019
  16 травня 2019 року під час розгляду Проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у звязку з прийняттям Закону України Про електронні довірчі послуги було врешті врегульовано питання визначення віскі. Так, із законопроекту було прибрано визначення віскі, яке не відповідало міжнародним вимогам і парламентарі проголосували за законопрокт в такій редакції. Це означає, що загроза того, що загальновідомі у світі бренди віскі, міцність яких перевищує 45%, буде визнано неякісною – усунута. Крістіна Лініченко. Менеджер Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями. Бізнес на це неодноразово звертав увагу. Адже в Європі встановлена лише нижня межа міцності алкоголю, проте в Україні була ініціатива встановити ще й верхній поріг. Це б могло призвести до того, що з прилавків зникне левова частка віскі, труднощів у міжнародній торгівлі. Оскільки, напис на пляшці іноземного віскі, хоч і відповідав би міжнародним стандартам, не відповідав би законодавству України. Ці зміни до Податкового кодексу мали вступити в дію з 1 липня 2019 року (ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»). Тому, бізнес-спільнота закликала привести визначення «віскі» у відповідність до норм ЄС та прибрати верхню межу вмісту спирту, або збільшити її до 70%. Бізнес наголошував на необхідності змін до 1 липня 2019 року. Дякуємо пані Ніні Южаніній, пану Михайлу Кобцеву, Верховній Раді та профільному комітету ВР з питань податкової та митної політики, представництву Європейського Союзу в Україні, Посольству Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, Міністерству аграрної політики, Міністерству фінансів за співпрацю та очікуємо на офіційну публікацію Нагадаємо, за запропонованим  визначенням, «віскі – алкогольний напій, міцністю від 35 до 45 % об’ємних одиниць з характерним ароматом, виготовлений за коньячною технологією з витриманого в обвуглених всередині дубових бочках (ємностях з обвугленою дубовою клепкою) зернового дистиляту».

16 травня 2019 року під час розгляду Проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про електронні довірчі послуги” було врешті врегульовано питання визначення віскі.

Так, із законопроекту було прибрано визначення віскі, яке не відповідало міжнародним вимогам і парламентарі проголосували за законопрокт в такій редакції. Це означає, що загроза того, що загальновідомі у світі бренди віскі, міцність яких перевищує 45%, буде визнано неякісною – усунута.

Крістіна Лініченко Менеджер Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями
Бізнес на це неодноразово звертав увагу. Адже в Європі встановлена лише нижня межа міцності алкоголю, проте в Україні була ініціатива встановити ще й верхній поріг. Це б могло призвести до того, що з прилавків зникне левова частка віскі, труднощів у міжнародній торгівлі. Оскільки, напис на пляшці іноземного віскі, хоч і відповідав би міжнародним стандартам, не відповідав би законодавству України.

Ці зміни до Податкового кодексу мали вступити в дію з 1 липня 2019 року (ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»).

Тому, бізнес-спільнота закликала привести визначення «віскі» у відповідність до норм ЄС та прибрати верхню межу вмісту спирту, або збільшити її до 70%.

Бізнес наголошував на необхідності змін до 1 липня 2019 року.

Дякуємо пані Ніні Южаніній, пану Михайлу Кобцеву, Верховній Раді та профільному комітету ВР з питань податкової та митної політики, представництву Європейського Союзу в Україні, Посольству Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні, Міністерству аграрної політики, Міністерству фінансів за співпрацю та очікуємо на офіційну публікацію

Нагадаємо, за запропонованим  визначенням, «віскі – алкогольний напій, міцністю від 35 до 45 % об’ємних одиниць з характерним ароматом, виготовлений за коньячною технологією з витриманого в обвуглених всередині дубових бочках (ємностях з обвугленою дубовою клепкою) зернового дистиляту».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: