fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Головою Представництва ЄС в Україні паном Хюґом Мінґареллі у Харкові

28/ 09/ 2018
  Приїзд Голови Представництва ЄС в Україні пана Хюґа Мінгареллі до Харкова супроводжується багатьма подіями та зустрічами, але представники ЄС завжди знаходять  час для бесіди з керівниками компаній  Європейської Бізнес Асоціації. Варто відмітити, що присутні мали змогу подискутувати на хвилюючі питання та дати коментарі щодо реального стану бізнесу і його проблем. Зокрема, говорили про рейдерські захвати у аграрному секторі; про закриття залізничних станцій, що є великою проблемою для сільгоспвиробників; про новий законопроект щодо ріелторської діяльності, який ставить перепони для іноземних інвестицій та інше. «Дякуємо за таку можливість поговорити з представниками бізнесу, адже саме такі дискусії дозволяють нам бути більш корисними у своїй діяльності», – відзначив пан Мінгареллі. “Усі висловлені під час бесіди питання Асоціація підіймає на зустрічах з представниками влади та на засіданнях своїх профільних комітетів у Києві. Ми будемо раді, якщо Ви, з свого боку, допоможете нам донести інформацію до керівництва країни”, – цими словами завершила зустріч Ірина Коновалова, керівник Харківського офісу Асоціації.

Приїзд Голови Представництва ЄС в Україні пана Хюґа Мінгареллі до Харкова супроводжується багатьма подіями та зустрічами, але представники ЄС завжди знаходять  час для бесіди з керівниками компаній  Європейської Бізнес Асоціації.

Варто відмітити, що присутні мали змогу подискутувати на хвилюючі питання та дати коментарі щодо реального стану бізнесу і його проблем. Зокрема, говорили про рейдерські захвати у аграрному секторі; про закриття залізничних станцій, що є великою проблемою для сільгоспвиробників; про новий законопроект щодо ріелторської діяльності, який ставить перепони для іноземних інвестицій та інше.

«Дякуємо за таку можливість поговорити з представниками бізнесу, адже саме такі дискусії дозволяють нам бути більш корисними у своїй діяльності», – відзначив пан Мінгареллі.

“Усі висловлені під час бесіди питання Асоціація підіймає на зустрічах з представниками влади та на засіданнях своїх профільних комітетів у Києві. Ми будемо раді, якщо Ви, з свого боку, допоможете нам донести інформацію до керівництва країни”, – цими словами завершила зустріч Ірина Коновалова, керівник Харківського офісу Асоціації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: