fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч офісу Асоціації у Дніпрі з керівництвом ГУ ДПС у Дніпропетровській області

29/ 04/ 2021
  У 2021 році відбувся ряд змін у податковому законодавстві, тому офіс Асоціації у Дніпрі зустрівся в онлайн форматі з керівництвом Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, щоб висвітлити актуальні питання, які турбують бізнес-спільноту. Під час заходу представники податкової служби розповіли про зміни в правилах трансфертного ціноутворення, податкові перевірки, особливості нарахування земельного податку, розвиток системи електронного документообігу тощо. Також обговорили перспективи розвитку комунікацій між фінансово-податковим комітетом ЕВА Дніпро і управлінням для налагодження подальшої взаємодії та організації спільних заходів, робочих зустрічей. Ми щиро дякуємо всім представникам Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області за відповіді на нагальні питання, увагу до потреб бізнесу та готовність будувати ефективний подальший діалог.

У 2021 році відбувся ряд змін у податковому законодавстві, тому офіс Асоціації у Дніпрі зустрівся в онлайн форматі з керівництвом Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, щоб висвітлити актуальні питання, які турбують бізнес-спільноту.

Під час заходу представники податкової служби розповіли про зміни в правилах трансфертного ціноутворення, податкові перевірки, особливості нарахування земельного податку, розвиток системи електронного документообігу тощо.

Також обговорили перспективи розвитку комунікацій між фінансово-податковим комітетом ЕВА Дніпро і управлінням для налагодження подальшої взаємодії та організації спільних заходів, робочих зустрічей.

Ми щиро дякуємо всім представникам Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області за відповіді на нагальні питання, увагу до потреб бізнесу та готовність будувати ефективний подальший діалог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: