fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з в.о. начальника Дніпропетровської митниці ДФС

03/ 04/ 2018
    Зустрічатися за круглим столом наприкінці кожного кварталу, аби обговорити новини, проблеми, отримати консультацію чи роз’яснення щодо митних процедур, тощо, домовилися представники бізнес-спільноти регіону під час зустрічі з виконуючим обов’язки начальника Дніпропетровської митниці ДФС Сергієм Сличко, що відбулася у вівторок, 3 квітня. Такий формат спілкування бізнесу з митною службою, особливо, якщо він носитиме регулярний характер та згодом виросте до консультаційних та сервісних центрів митниці для бізнесу, може стати «фішкою» Дніпропетровщини, – зауважив голова фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, керуючий партнер ЮА «Абсолют» Олександр Бондарчук. Зі свого боку, пан Сличко розповів про результати роботи Дніпропетровської митниці у 2017 році, особливості роботи системи «єдиного вікна», а присутні представники бізнесу озвучили проблемні питання, отримавши на них негайну реакцію. Окрім того, по закінченню зустрічі було опрацьовано декілька індивідуальних кейсів компаній. Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі щиро вдячна керівництву Дніпропетровської митниці ДФС за відкритість до діалогу з бізнесом та компаніям за активну участь і пропозиції!
01/

 

Зустрічатися за круглим столом наприкінці кожного кварталу, аби обговорити новини, проблеми, отримати консультацію чи роз’яснення щодо митних процедур, тощо, домовилися представники бізнес-спільноти регіону під час зустрічі з виконуючим обов’язки начальника Дніпропетровської митниці ДФС Сергієм Сличко, що відбулася у вівторок, 3 квітня.

“Такий формат спілкування бізнесу з митною службою, особливо, якщо він носитиме регулярний характер та згодом виросте до консультаційних та сервісних центрів митниці для бізнесу, може стати «фішкою» Дніпропетровщини,” – зауважив голова фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, керуючий партнер ЮА «Абсолют» Олександр Бондарчук.

Зі свого боку, пан Сличко розповів про результати роботи Дніпропетровської митниці у 2017 році, особливості роботи системи «єдиного вікна», а присутні представники бізнесу озвучили проблемні питання, отримавши на них негайну реакцію. Окрім того, по закінченню зустрічі було опрацьовано декілька індивідуальних кейсів компаній.

Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі щиро вдячна керівництву Дніпропетровської митниці ДФС за відкритість до діалогу з бізнесом та компаніям за активну участь і пропозиції!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: