fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Дмитром Сенниченком, Головою Фонду держмайна

04/ 06/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Дмитром Сенниченком, Головою Фонду Державного Майна України. Ця онлайн зустріч запланована на 11 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. На зустрічі ми обговоримо питання приватизації як інструменту для залучення інвестицій та сприяння конкурентоспроможності. Зокрема, поговоримо про різні моделі реструктуризації державних підприємств та значення приватизації для економіки України. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!  

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Дмитром Сенниченком, Головою Фонду Державного Майна України.

Ця онлайн зустріч запланована на 11 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

На зустрічі ми обговоримо питання приватизації як інструменту для залучення інвестицій та сприяння конкурентоспроможності. Зокрема, поговоримо про різні моделі реструктуризації державних підприємств та значення приватизації для економіки України.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

 

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: