fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Арсеном Аваковим

12/ 03/ 2018
    Вперше відбулася масштабна зустріч бізнесу та міністра внутрішніх справ України. Особисто поспілкуватися з Арсеном Аваковим та його заступником Тетяною Ковальчук мали можливість компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації. Під час зустрічі головна увага була приділена питанням безпеки та довіри до правоохоронних органів в Україні, можливостям співпраці бізнесу та МВС задля упередження злочинів економічного характеру, протидії кіберзлочинності, забезпечення безпеки логістичних перевезень та захисту прав інтелектуальної власності. Ми були раді почути позицію міністра щодо ініціатив, які мають ліквідувати силовий тиск на бізнес, а саме – переконання в тому, що розслідуванням економічних злочинів мають займатися виключно аналітичні структури. А отже, за переконанням як міністра, так і бізнесу, нова служба – Національне бюро фінансової безпеки – має перейняти у силових структур відповідні функції. Ми вдячні пану Авакову за приділений час та увагу до питань бізнесу. Сподіваємося на продовження успішної співпраці з МВС України.
01/

 

Вперше відбулася масштабна зустріч бізнесу та міністра внутрішніх справ України. Особисто поспілкуватися з Арсеном Аваковим та його заступником Тетяною Ковальчук мали можливість компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації.

Під час зустрічі головна увага була приділена питанням безпеки та довіри до правоохоронних органів в Україні, можливостям співпраці бізнесу та МВС задля упередження злочинів економічного характеру, протидії кіберзлочинності, забезпечення безпеки логістичних перевезень та захисту прав інтелектуальної власності.

Ми були раді почути позицію міністра щодо ініціатив, які мають ліквідувати силовий тиск на бізнес, а саме – переконання в тому, що розслідуванням економічних злочинів мають займатися виключно аналітичні структури. А отже, за переконанням як міністра, так і бізнесу, нова служба – Національне бюро фінансової безпеки – має перейняти у силових структур відповідні функції.

Ми вдячні пану Авакову за приділений час та увагу до питань бізнесу. Сподіваємося на продовження успішної співпраці з МВС України.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: