fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації у Дніпрі з очільниками Дніпропетровської ОДА та обласної ради

10/ 03/ 2021
  10 березня керівники регіональних членських компаній Асоціації у Дніпрі зустрілися з очільниками Дніпропетровської області. На цьому заході бізнес-спільнота мала нагоду познайомитися з головою Дніпропетровської облради Миколою Лукашуком, який поділився своїми планами, щодо подальшого розвитку регіону. Та нажаль учасникам зустрічі не вдалося поспілкуватись безпосередньо з головою Дніпропетровської ОДА Валентином Резніченком, як було анонсовано. Місцевий орган державної виконавчої влади представляв перший заступник голови Володимир Орлов. Під час зустрічі учасники обговорили важливі питання інвестиційного клімату регіону, напрями його покращення та питання, які найбільше хвилюють бізнес у регіоні сьогодні, а саме:  як відбувається процес вакцинації проти Covid -19;  відновлення дорожньої інфраструктури та будівництва аеропорту;  екологічна ситуація в області;  розвиток індустріальних парків в області.  Представники  облдержадміністрації  запросили керівників компаній- членів Асоціації, які сприяють залученню інвестицій, приеднатися до інвестиційної ради області. Крім того, компанії мали нагоду поставити індивідуальні проблемні питання.  Як зазначили Микола Лукашук та Володимир Орлов, місцева влада готова будувати діалог з бізнес спільнотою. Очільники регіону запевнили, що не тільки чують проблеми бізнесу, але й докладають зусиль для їх ефективного вирішення, бо лише спільними зусиллями можна досягти розвитку регіону та покращити місцевий інвестиційний клімат. 

10 березня керівники регіональних членських компаній Асоціації у Дніпрі зустрілися з очільниками Дніпропетровської області.

На цьому заході бізнес-спільнота мала нагоду познайомитися з головою Дніпропетровської облради Миколою Лукашуком, який поділився своїми планами, щодо подальшого розвитку регіону. Та нажаль учасникам зустрічі не вдалося поспілкуватись безпосередньо з головою Дніпропетровської ОДА Валентином Резніченком, як було анонсовано. Місцевий орган державної виконавчої влади представляв перший заступник голови Володимир Орлов.

Під час зустрічі учасники обговорили важливі питання інвестиційного клімату регіону, напрями його покращення та питання, які найбільше хвилюють бізнес у регіоні сьогодні, а саме: 

  • як відбувається процес вакцинації проти Covid -19; 
  • відновлення дорожньої інфраструктури та будівництва аеропорту; 
  • екологічна ситуація в області; 
  • розвиток індустріальних парків в області. 

Представники  облдержадміністрації  запросили керівників компаній- членів Асоціації, які сприяють залученню інвестицій, приеднатися до інвестиційної ради областіКрім того, компанії мали нагоду поставити індивідуальні проблемні питання. 

Як зазначили Микола Лукашук та Володимир Орлов, місцева влада готова будувати діалог з бізнес спільнотою. Очільники регіону запевнили, що не тільки чують проблеми бізнесу, але й докладають зусиль для їх ефективного вирішення, бо лише спільними зусиллями можна досягти розвитку регіону та покращити місцевий інвестиційний клімат. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: