fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

За підсумками трьох кварталів року ОТП Банк посів перше місце в рейтингу первинних дилерів за обсягами торгівлі ОВДП у гривні і доларах США

21/ 10/ 2021
  За підсумками трьох кварталів 2021 року ОТП Банк посів перше місце у рейтингу первинних дилерів за обсягами торгівлі ОВДП у гривні й у доларах США на вторинному ринку, згідно з інформацією Міністерства фінансів України. Загалом до рейтингу входить 11 банків – первинних дилерів. У загальному рейтингу первинних дилерів (включає первинний і вторинний ринок), ОТП Банк посів друге місце серед усіх банків. За інформацією Міністерства фінансів, всього протягом трьох кварталів 2021 року за рахунок розміщення ОВДП бюджет залучив 260,8 млрд грн, в т.ч. за рахунок розміщення паперів у гривні – 190,9 млрд. грн, в доларах і євро – 55,2 млрд грн і 14,0 млрд грн відповідно (у гривневому еквіваленті). Найбільші обсяги ресурсів були залучені до бюджету за рахунок продажу доларових і гривневих ОВДП терміном на 1-3 роки. Нагадаємо, статус первинного дилера забезпечує право викуповувати ОВДП безпосередньо у Міністерства фінансів і розміщувати їх серед інших учасників ринку. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

За підсумками трьох кварталів 2021 року ОТП Банк посів перше місце у рейтингу первинних дилерів за обсягами торгівлі ОВДП у гривні й у доларах США на вторинному ринку, згідно з інформацією Міністерства фінансів України. Загалом до рейтингу входить 11 банків – первинних дилерів.

У загальному рейтингу первинних дилерів (включає первинний і вторинний ринок), ОТП Банк посів друге місце серед усіх банків.

За інформацією Міністерства фінансів, всього протягом трьох кварталів 2021 року за рахунок розміщення ОВДП бюджет залучив 260,8 млрд грн, в т.ч. за рахунок розміщення паперів у гривні – 190,9 млрд. грн, в доларах і євро – 55,2 млрд грн і 14,0 млрд грн відповідно (у гривневому еквіваленті).

Найбільші обсяги ресурсів були залучені до бюджету за рахунок продажу доларових і гривневих ОВДП терміном на 1-3 роки.

Нагадаємо, статус первинного дилера забезпечує право викуповувати ОВДП безпосередньо у Міністерства фінансів і розміщувати їх серед інших учасників ринку.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: