fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

За допомогою сервісу Virobnik.ua споживачі зможуть прямо в магазині побачити, як виробляються українські підгузки Bambik

09/ 09/ 2020
  https://youtu.be/NM_PQljZT3I Проект Virobnik.ua запустив відеосервіс, який дозволяє за допомогою одного смартфона за хвилину побачити, як виробляються ті чи інші продукти. До проекту Virobnik.ua першою приєдналася корпорація «Біосфера» з брендом підгузників Bambik. Тепер споживачі зможуть побачити весь процес виробництва, відсканувавши QR-код на упаковці. «На жаль, дуже мало українців насправді розбираються в якості продуктів. Тому, коли ми дізналися про ініціативу Virobnik.ua, ми в корпорації «Біосфера» відразу вирішили приєднатися до проекту і відкрити споживачам інформацію про те, де і як виробляється наша продукція. Почали з нашої новинки - якісних та сучасних підгузників Bambik. Тепер будь-яка мама, яка дбає про безпеку дитини і хоче переконатися в якості продукту, може відсканувати QR-код та побачити зсередини, як виробляється наш Bambik », - коментує Олексій Безуглий, глобальний директор з маркетингу бізнес-напрямку Hygiene в корпорації «Біосфера». Відеосервіс залучає до співпраці як великих, так і крафтових виробників. Його основна мета - зростання рівня знання українців про продукти та здоровий спосіб життя, а також підвищення рівня захисту прав споживачів. «У людей назрів запит на достовірну інформацію про продукти, які вони споживають. Всьому, що ми часто знаходимо в відкритих джерелах, складно довіряти. Найчастіше це маркетингові матеріали, які вводять споживача в оману і формують негативне поле навколо виробників. Тому проект корисний також компаніям, які готові чесно та відкрито ділитися інформацією. Особливо це актуально для продуктів made in Ukraine », - коментує Віталій Єрмак, ідейний натхненник проекту Virobnik.ua.

Проект Virobnik.ua запустив відеосервіс, який дозволяє за допомогою одного смартфона за хвилину побачити, як виробляються ті чи інші продукти. До проекту Virobnik.ua першою приєдналася корпорація «Біосфера» з брендом підгузників Bambik. Тепер споживачі зможуть побачити весь процес виробництва, відсканувавши QR-код на упаковці.

«На жаль, дуже мало українців насправді розбираються в якості продуктів. Тому, коли ми дізналися про ініціативу Virobnik.ua, ми в корпорації «Біосфера» відразу вирішили приєднатися до проекту і відкрити споживачам інформацію про те, де і як виробляється наша продукція. Почали з нашої новинки – якісних та сучасних підгузників Bambik. Тепер будь-яка мама, яка дбає про безпеку дитини і хоче переконатися в якості продукту, може відсканувати QR-код та побачити зсередини, як виробляється наш Bambik », – коментує Олексій Безуглий, глобальний директор з маркетингу бізнес-напрямку Hygiene в корпорації «Біосфера».

Відеосервіс залучає до співпраці як великих, так і крафтових виробників. Його основна мета – зростання рівня знання українців про продукти та здоровий спосіб життя, а також підвищення рівня захисту прав споживачів.

«У людей назрів запит на достовірну інформацію про продукти, які вони споживають. Всьому, що ми часто знаходимо в відкритих джерелах, складно довіряти. Найчастіше це маркетингові матеріали, які вводять споживача в оману і формують негативне поле навколо виробників. Тому проект корисний також компаніям, які готові чесно та відкрито ділитися інформацією. Особливо це актуально для продуктів made in Ukraine », – коментує Віталій Єрмак, ідейний натхненник проекту Virobnik.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: