fbpx

За допомогою сервісу Virobnik.ua споживачі зможуть прямо в магазині побачити, як виробляються українські підгузки Bambik

09/ 09/ 2020

Проект Virobnik.ua запустив відеосервіс, який дозволяє за допомогою одного смартфона за хвилину побачити, як виробляються ті чи інші продукти. До проекту Virobnik.ua першою приєдналася корпорація «Біосфера» з брендом підгузників Bambik. Тепер споживачі зможуть побачити весь процес виробництва, відсканувавши QR-код на упаковці.

«На жаль, дуже мало українців насправді розбираються в якості продуктів. Тому, коли ми дізналися про ініціативу Virobnik.ua, ми в корпорації «Біосфера» відразу вирішили приєднатися до проекту і відкрити споживачам інформацію про те, де і як виробляється наша продукція. Почали з нашої новинки – якісних та сучасних підгузників Bambik. Тепер будь-яка мама, яка дбає про безпеку дитини і хоче переконатися в якості продукту, може відсканувати QR-код та побачити зсередини, як виробляється наш Bambik », – коментує Олексій Безуглий, глобальний директор з маркетингу бізнес-напрямку Hygiene в корпорації «Біосфера».

Відеосервіс залучає до співпраці як великих, так і крафтових виробників. Його основна мета – зростання рівня знання українців про продукти та здоровий спосіб життя, а також підвищення рівня захисту прав споживачів.

«У людей назрів запит на достовірну інформацію про продукти, які вони споживають. Всьому, що ми часто знаходимо в відкритих джерелах, складно довіряти. Найчастіше це маркетингові матеріали, які вводять споживача в оману і формують негативне поле навколо виробників. Тому проект корисний також компаніям, які готові чесно та відкрито ділитися інформацією. Особливо це актуально для продуктів made in Ukraine », – коментує Віталій Єрмак, ідейний натхненник проекту Virobnik.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: