fbpx

У вересні змінюються казначейські рахунки для сплати податків

29/ 08/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація інформує бізнес-спільноту, що з 11 вересня діятимуть виключно нові казначейські рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів. Наприклад, йдеться про податок на прибуток підприємства, ЄСВ тощо. Так, старі рахунки будуть активними включно до 10 вересня. Закликаємо бути уважними при сплаті даних платежів. Оскільки, починаючи з 11 вересня кошти, які будуть сплачуватись за старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться, як нез’ясовані надходження. Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки».

Європейська Бізнес Асоціація інформує бізнес-спільноту, що з 11 вересня діятимуть виключно нові казначейські рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів. Наприклад, йдеться про податок на прибуток підприємства, ЄСВ тощо. Так, старі рахунки будуть активними включно до 10 вересня.

Закликаємо бути уважними при сплаті даних платежів. Оскільки, починаючи з 11 вересня кошти, які будуть сплачуватись за старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться, як нез’ясовані надходження.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: