fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

З початку 2020 року «Біосфера» почала експорт до 11 нових країн

03/ 09/ 2020
  Ключовими для експорту стали товари для особистої гігієни, зокрема антибактеріальні вологі серветки під брендом Smile, а також товари для дому «Фрекен БОК» та Vortex. Серед нових експортних країн - Болгарія, Румунія, Великобританія, Франція, Іспанія, Швейцарія, США та ін. «Країни Західної Європи та США зявилися на нашій експортній карті відносно недавно. Ми спіймали хвилю зростання попиту на антибактеріальні серветки під час пандемії, в той час як європейські виробники не змогли швидко відреагувати. Безумовно, це стало можливим завдяки підготовчій роботі, яка була проведена нашою командою за два попередні роки», - коментує Олександр Лавров, керівник бізнес-напряму товарів для персональної гігієни та експорту в країни Європи і світу в корпорації Біосфера. Сьогодні «Біосфера» - лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, а також один з лідерів у Східній Європі та Центральній Азії. Продукція «Біосфери» представлена ​​на більш ніж 30 ринках, до більшої частини з яких корпорація почала експорт понад 10 років тому.

Ключовими для експорту стали товари для особистої гігієни, зокрема антибактеріальні вологі серветки під брендом Smile, а також товари для дому «Фрекен БОК» та Vortex. Серед нових експортних країн – Болгарія, Румунія, Великобританія, Франція, Іспанія, Швейцарія, США та ін.

«Країни Західної Європи та США з’явилися на нашій експортній карті відносно недавно. Ми спіймали хвилю зростання попиту на антибактеріальні серветки під час пандемії, в той час як європейські виробники не змогли швидко відреагувати. Безумовно, це стало можливим завдяки підготовчій роботі, яка була проведена нашою командою за два попередні роки», – коментує Олександр Лавров, керівник бізнес-напряму товарів для персональної гігієни та експорту в країни Європи і світу в корпорації “Біосфера”.

Сьогодні «Біосфера» – лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, а також один з лідерів у Східній Європі та Центральній Азії. Продукція «Біосфери» представлена ​​на більш ніж 30 ринках, до більшої частини з яких корпорація почала експорт понад 10 років тому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: