fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Одеським обласним центром зайнятості

16/ 06/ 2017
  Учасники дізналися про сучасний стан ринку праці та тенденції його подальшого розвитку, зокрема рівень безробіття в цілому складає 9,5%, а серед молоді 22,4%; 63% молодих фахівців працюють за фахом. За офіційними даними, кількість роботодавців, які співпрацюють з регіональним Центром зайнятості за 2016 рік зросла до 7000, а також було надано 33000 та укомплектовано 23000 вакансій. Спікери розповіли про механізми підбору персоналу та існуючі важелі впливу на претендентів, які ухиляються від запропонованих вакансій, можливості для роботи з персоналом щодо профнавчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Наразі Центр зайнятості пропонує для працевлаштування понад 10 000 претендентів. По завершенню обговорення відбулася змістовна екскурсія навчально-виробничими майстернями, кабінетами та лабораторіями, оснащеними сучасними станками з програмним керуванням та електронними засобами навчання, де можна отримати будь-яку із 28 ліцензованих професій або підтвердити результати неформального навчання. Зустріч видалась продуктивною, й сторони домовились про подальшу співпрацю.

Учасники дізналися про сучасний стан ринку праці та тенденції його подальшого розвитку, зокрема рівень безробіття в цілому складає 9,5%, а серед молоді 22,4%; 63% молодих фахівців працюють за фахом. За офіційними даними, кількість роботодавців, які співпрацюють з регіональним Центром зайнятості за 2016 рік зросла до 7000, а також було надано 33000 та укомплектовано 23000 вакансій. Спікери розповіли про механізми підбору персоналу та існуючі важелі впливу на претендентів, які ухиляються від запропонованих вакансій, можливості для роботи з персоналом щодо профнавчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Наразі Центр зайнятості пропонує для працевлаштування понад 10 000 претендентів.

По завершенню обговорення відбулася змістовна екскурсія навчально-виробничими майстернями, кабінетами та лабораторіями, оснащеними сучасними станками з програмним керуванням та електронними засобами навчання, де можна отримати будь-яку із 28 ліцензованих професій або підтвердити результати неформального навчання. Зустріч видалась продуктивною, й сторони домовились про подальшу співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: