fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

З Днем народження, Біг Мак! МакДональдз святкує 50-річчя Біг Мак

11/ 05/ 2018
  В Україні вперше за 20 років змінено рецептуру відомого бургера Улюблений бургер мільйонів – легендарний Біг Мак, цього року святкує 50-річчя! Він з’явився у меню МакДональдз по всій Америці у далекому 1968 році і одразу став хітом. Його створив однин з перших франчайзі МакДональдз – Джим Деллігатті. В українських МакДональдз Біг Мак присутній з моменту відкриття першого ресторану. Впродовж 20 років бургер залишається популярним серед українців: кожен 7-й відвідувач обирає саме Біг Мак. Біг Мак також увійшов в історію економіки: вже понад 30 років журнал The Economist з його допомогою визначає паритет купівельної спроможності валют різних країн (так званий, «Індекс Біг Мак»). Адже бургер представлений у більшості країн світу та складається з продуктів (хліб, мясо, овочі), які, зазвичай, входять до продуктової корзини. З нагоди 50-тиріччя відомого бургера, МакДональдз розпочинає серію заходів, які відбуватимуться впродовж року. На честь цієї дати було вирішено на деякий час додати до звичного Біг Мак три смужки бекону. Таким чином вперше за 20 років МакДональдз в Україні пропонує відвідувачам скуштувати легендарний Біг Мак з новим смаком. Уже зараз в усіх ресторанах відвідувачі можуть замовити Біг Мак Бекон. Він буде у меню до середини червня 2018 року. Традиційний Біг Мак, як і раніше, присутній у меню на постійній основі. Створюючи рекламну комунікацію про Біг Мак Бекон, МакДональдз вирішив з розумінням поставитися до такої дати й уявити, як це — перейти межу 50 років, коли ти настільки відомий. Найімовірніше, кризи 50 років не уникнути. У головного героя рекламних роликів - Біг Мак -  виникають бажання зробити собі тату, чи придбати червоненький спорткар, або зайнятися йогою…  Біг Мак звертається до психоаналітика, роль якого виконує відомий актор Олексій Вертинський. Він рекомендує бургеру додати бекон. Святкування Дня народження Біг Мак буде продовжено наприкінці літа іншими цікавими заходами із залученням відвідувачів МакДональдз.

В Україні вперше за 20 років змінено рецептуру відомого бургера

Улюблений бургер мільйонів – легендарний Біг Мак, цього року святкує 50-річчя!

Він з’явився у меню МакДональдз по всій Америці у далекому 1968 році і одразу став хітом. Його створив однин з перших франчайзі МакДональдз – Джим Деллігатті.

В українських МакДональдз Біг Мак присутній з моменту відкриття першого ресторану. Впродовж 20 років бургер залишається популярним серед українців: кожен 7-й відвідувач обирає саме Біг Мак.

Біг Мак також увійшов в історію економіки: вже понад 30 років журнал The Economist з його допомогою визначає паритет купівельної спроможності валют різних країн (так званий, «Індекс Біг Мак»). Адже бургер представлений у більшості країн світу та складається з продуктів (хліб, м’ясо, овочі), які, зазвичай, входять до продуктової корзини.

З нагоди 50-тиріччя відомого бургера, МакДональдз розпочинає серію заходів, які відбуватимуться впродовж року.

На честь цієї дати було вирішено на деякий час додати до звичного Біг Мак три смужки бекону. Таким чином вперше за 20 років МакДональдз в Україні пропонує відвідувачам скуштувати легендарний Біг Мак з новим смаком. Уже зараз в усіх ресторанах відвідувачі можуть замовити Біг Мак Бекон. Він буде у меню до середини червня 2018 року. Традиційний Біг Мак, як і раніше, присутній у меню на постійній основі.

Створюючи рекламну комунікацію про Біг Мак Бекон, МакДональдз вирішив з розумінням поставитися до такої дати й уявити, як це — перейти межу 50 років, коли ти настільки відомий. Найімовірніше, кризи 50 років не уникнути. У головного героя рекламних роликів – Біг Мак –  виникають бажання зробити собі тату, чи придбати червоненький спорткар, або зайнятися йогою…  Біг Мак звертається до психоаналітика, роль якого виконує відомий актор Олексій Вертинський. Він рекомендує бургеру додати бекон.

Святкування Дня народження Біг Мак буде продовжено наприкінці літа іншими цікавими заходами із залученням відвідувачів МакДональдз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: