fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ювал Ной Харарі у Reinforce.UA: “Війна в Україні: повернення до закону джунглів чи новий щабель в еволюції суспільства?”

24/ 06/ 2022
  Ми раді знову зустрічати, нехай поки що і віртуально, доброго друга Бізнес-школи МІМ, Юваля Ноя Харарі у якості спікера нашого глобального проєкта Reinforce.UA. Його лекція Війна в Україні: повернення до закону джунглів чи новий щабель в еволюції суспільства? розпочнеться 30 червня о 16:00 за Києвом. • Як виглядає війна сьогодення? І як змінився характер протистояння наддержав у 21 столітті? • Яка роль освіти і знань в нинішню добу? З огляду на те, що це не території, і не ресурс, як змінилося розуміння війни і завойовництва у наш час? • Чи повернеться людство до «економіки війни» після повномасштабного вторгнення рф в Україну? • А також про розвиток кіберзброї, економіки, заснованої на штучному інтелекті, про те, чи може це стати передумовою нових воєн для людства, та про те, чи можна і як зберегти мир на планеті? Для доступу до онлайн-трансляції реєструйтеся на сайті https://reinforceua.com/ і отримайте змогу поставити свої запитання спікеру. Ювал Ной Харарі - ізраїльський історик, філософ та автор відомих світових бестселерів: Сапієнс: Коротка історія людства, Хомо Деус: Коротка історія майбутнього, 21 урок для 21 століття, та Сапієнс: графічна історія. Його розглядають як одного з найвпливовіших інтелектуалів сьогодення. Він був одним з головних спікерів Світового Економічного Форуму в Давосі в 2020 та 2018 роках, а також приъздив в Україну на запрошення МІМ і взяв участь у Міжнародному освітньому форумі Facing The Future у 2019 році.

Ми раді знову зустрічати, нехай поки що і віртуально, доброго друга Бізнес-школи МІМ, Юваля Ноя Харарі у якості спікера нашого глобального проєкта Reinforce.UA.

Його лекція “Війна в Україні: повернення до закону джунглів чи новий щабель в еволюції суспільства?” розпочнеться 30 червня о 16:00 за Києвом.

• Як виглядає війна сьогодення? І як змінився характер протистояння наддержав у 21 столітті?

• Яка роль освіти і знань в нинішню добу? З огляду на те, що це не території, і не ресурс, як змінилося розуміння війни і завойовництва у наш час?

• Чи повернеться людство до «економіки війни» після повномасштабного вторгнення рф в Україну?

• А також про розвиток кіберзброї, економіки, заснованої на штучному інтелекті, про те, чи може це стати передумовою “нових воєн” для людства, та про те, чи можна і як зберегти мир на планеті?

Для доступу до онлайн-трансляції реєструйтеся на сайті https://reinforceua.com/ і отримайте змогу поставити свої запитання спікеру.

Ювал Ной Харарі – ізраїльський історик, філософ та автор відомих світових бестселерів: Сапієнс: Коротка історія людства, Хомо Деус: Коротка історія майбутнього, 21 урок для 21 століття, та Сапієнс: графічна історія. Його розглядають як одного з найвпливовіших інтелектуалів сьогодення. Він був одним з головних спікерів Світового Економічного Форуму в Давосі в 2020 та 2018 роках, а також приъздив в Україну на запрошення МІМ і взяв участь у Міжнародному освітньому форумі Facing The Future у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: