fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Mamunya IP здобули остаточну перемогу для Synthon B.V. у Верховному Суді в довготривалому патентному спорі

27/ 01/ 2022
  Юридична фірма Mamunya IP, яка спеціалізується на праві інтелектуальної власності, успішно представила інтереси міжнародної фармацевтичної компанії Synthon B.V., що займається наукоємною розробкою та виробництвом високоякісних лікарських засобів, у судовому спорі проти Teva Pharmaceutical Industries Ltd та Yeda Research and Development Co. про визнання недійсним патенту. Цей патент стосувався використання лікарського препарату для лікування пацієнтів з рецидивно-ремітуючим розсіяним склерозом (РРРС) – найбільш поширеним типом розсіяного склерозу. Верховний Суд своєю постановою від 23 грудня 2021 року залишив у силі рішення попередніх судових інстанцій, які задовольнили позовні вимоги Synthon B.V. про визнання недійсним патенту, повязаного з  лікарським засобом для терапії РРРС, і поставив крапку у патентному спорі, що тривав чотири роки. «Яскрава перемога стала результатом добре продуманої стратегії судового захисту та тісної взаємодії з клієнтом. Цей надзвичайно складний патентний спір включав, зокрема, три експертних висновки, виклик до суду та опитування чотирьох експертів у галузях фармакології та патентування, цілу низку процесуальних заперечень з боку опонентів, і вимагав від нашої команди юристів глибокого розуміння законодавства та практики патентування в Україні та за кордоном», – прокоментував Олександр Мамуня, керуючий партнер Mamunya IP. Проектну команду юристів очолив керуючий партнер Олександр Мамуня. До команди увійшли старший юрист Олексій Лук’янов, юристка Ілона Болюбаш та патентний повірений Анастасія Міндрул.

Юридична фірма Mamunya IP, яка спеціалізується на праві інтелектуальної власності, успішно представила інтереси міжнародної фармацевтичної компанії Synthon B.V., що займається наукоємною розробкою та виробництвом високоякісних лікарських засобів, у судовому спорі проти Teva Pharmaceutical Industries Ltd та Yeda Research and Development Co. про визнання недійсним патенту. Цей патент стосувався використання лікарського препарату для лікування пацієнтів з рецидивно-ремітуючим розсіяним склерозом (РРРС) – найбільш поширеним типом розсіяного склерозу.

Верховний Суд своєю постановою від 23 грудня 2021 року залишив у силі рішення попередніх судових інстанцій, які задовольнили позовні вимоги Synthon B.V. про визнання недійсним патенту, пов’язаного з  лікарським засобом для терапії РРРС, і поставив крапку у патентному спорі, що тривав чотири роки.

«Яскрава перемога стала результатом добре продуманої стратегії судового захисту та тісної взаємодії з клієнтом. Цей надзвичайно складний патентний спір включав, зокрема, три експертних висновки, виклик до суду та опитування чотирьох експертів у галузях фармакології та патентування, цілу низку процесуальних заперечень з боку опонентів, і вимагав від нашої команди юристів глибокого розуміння законодавства та практики патентування в Україні та за кордоном», – прокоментував Олександр Мамуня, керуючий партнер Mamunya IP.

Проектну команду юристів очолив керуючий партнер Олександр Мамуня. До команди увійшли старший юрист Олексій Лук’янов, юристка Ілона Болюбаш та патентний повірений Анастасія Міндрул.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: