fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи GOLAW визнані серед кращих в Україні згідно міжнародної дослідницької програми Best Lawyers

29/ 05/ 2019
  Юристи GOLAW отримали високу оцінку згідно міжнародної дослідницької програми Best Lawyers та включені до десятого видання The Best Lawyers in Ukraine 2020. Особливістю дослідницької програми є оцінка юристів виключно за рекомендаціями представників інших юридичних фірм, що підкреслює професійний рівень юристів GOLAW та їхнє високе визнання серед колег за фахом. «GOLAW постійно отримує провідні позиції у найбільш престижних українських та міжнародних рейтингах. Це говорить про те, що обрана нами стратегія є виграшною і виправдовує себе на всі сто відсотків. Стратегія дуже проста: клієнти – завжди на першому місті, успішне вирішення їхніх питань – наш пріоритет». Валентин Гвоздій, Керуючий партнер GOLAW, адвокат Наші визнання: Валентин Гвоздій, керуючий партнер: Банківське та фінансове право, Вирішення судових спорів, Податкове право, Корпоративне право, Взаємодія з державними органами (GR), Інвестиції, Злиття та поглинання (M&A), Нерухомість, Земельне право; Сергій Оберкович, старший партнер: Банківське та фінансове право, Корпоративне право , Інвестиції, Земельне право, Вирішення судових спорів, Злиття та поглинання (M&A), Нерухомість, Податкове право; Сергій Оберкович також отримав особливо відзнаку «Юрист року»  у сфері Земельного права. Анжеліка Моісєєва, партнер: Кримінальне право; Максим Лебедєв, партнер: Трудове право; Ірина Кальницька, партнер: Податкове право; Катерина Манойленко, партнер: Вирішення судових спорів; Тарас Литвоченко, старший юрист: Корпоративне право; Олександр Мельник, юрист: Злиття та поглинання (M&A). --- Best Lawyers – міжнародна дослідницька програма, яка більше 30 років визначає кращих юристів з усього світу, спираючись виключно на оцінку юридичної спільноти. --- GOLAW – – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, IFLR 1000, Who’s Who Legal та Юридична премія. Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Юристи GOLAW отримали високу оцінку згідно міжнародної дослідницької програми Best Lawyers та включені до десятого видання The Best Lawyers in Ukraine 2020. Особливістю дослідницької програми є оцінка юристів виключно за рекомендаціями представників інших юридичних фірм, що підкреслює професійний рівень юристів GOLAW та їхнє високе визнання серед колег за фахом.

«GOLAW постійно отримує провідні позиції у найбільш престижних українських та міжнародних рейтингах. Це говорить про те, що обрана нами стратегія є виграшною і виправдовує себе на всі сто відсотків. Стратегія дуже проста: клієнти – завжди на першому місті, успішне вирішення їхніх питань – наш пріоритет».

Валентин Гвоздій,
Керуючий партнер GOLAW, адвокат

Наші визнання:

  • Валентин Гвоздій, керуючий партнер: Банківське та фінансове право, Вирішення судових спорів, Податкове право, Корпоративне право, Взаємодія з державними органами (GR), Інвестиції, Злиття та поглинання (M&A), Нерухомість, Земельне право;
  • Сергій Оберкович, старший партнер: Банківське та фінансове право, Корпоративне право , Інвестиції, Земельне право, Вирішення судових спорів, Злиття та поглинання (M&A), Нерухомість, Податкове право;

Сергій Оберкович також отримав особливо відзнаку «Юрист року»  у сфері Земельного права.

  • Анжеліка Моісєєва, партнер: Кримінальне право;
  • Максим Лебедєв, партнер: Трудове право;
  • Ірина Кальницька, партнер: Податкове право;
  • Катерина Манойленко, партнер: Вирішення судових спорів;
  • Тарас Литвоченко, старший юрист: Корпоративне право;
  • Олександр Мельник, юрист: Злиття та поглинання (M&A).

Best Lawyers – міжнародна дослідницька програма, яка більше 30 років визначає кращих юристів з усього світу, спираючись виключно на оцінку юридичної спільноти.

GOLAW – – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, IFLR 1000, Who’s Who Legal та “Юридична премія”.

Фірма входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: