fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи GOLAW успішно забронювали працівників великої міжнародної організації

22/ 09/ 2023
  Тема бронювання військовозобов’язаних працівників є надзвичайно актуальною для бізнесу. Так, заброньовані працівники не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, а також мають можливість виїжджати у закордонні відрядження. Юристи GOLAW здійснюють комплексний юридичний супровід бронювання військовозобов’язаних, починаючи з березня 2022 року. З нашою допомогою успішно завершено десятки кейсів, заброньовано сотні військовозобов’язаних працівників наших клієнтів, зокрема, у сферах ІТ, охорони здоров’я, аграрній сфері тощо. Нещодавно в результаті успішної роботи команди адвокатів клієнт GOLAW – велика міжнародна організація - отримав наказ Міністерства економіки України про бронювання військовозобов’язаних працівників та надання їм відстрочки від призову на військову службу на пів року. Над проєктом працювали адвокати GOLAW: партнер Катерина Цвєткова та старший юрист Наталія Матвійчук.

Тема бронювання військовозобов’язаних працівників є надзвичайно актуальною для бізнесу. Так, заброньовані працівники не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, а також мають можливість виїжджати у закордонні відрядження.

Юристи GOLAW здійснюють комплексний юридичний супровід бронювання військовозобов’язаних, починаючи з березня 2022 року. З нашою допомогою успішно завершено десятки кейсів, заброньовано сотні військовозобов’язаних працівників наших клієнтів, зокрема, у сферах ІТ, охорони здоров’я, аграрній сфері тощо.

Нещодавно в результаті успішної роботи команди адвокатів клієнт GOLAW – велика міжнародна організація – отримав наказ Міністерства економіки України про бронювання військовозобов’язаних працівників та надання їм відстрочки від призову на військову службу на пів року.

Над проєктом працювали адвокати GOLAW: партнер Катерина Цвєткова та старший юрист Наталія Матвійчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: