fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи GOLAW отримали високе визнання у міжнародній дослідницькій програмі Best Lawyers

02/ 07/ 2018
  Юристи GOLAW були визнані кращими відразу у 20 юридичних практиках та включені до IX видання The Best Lawyers in Ukraine 2019. Дослідницька програма Best Lawyers базується виключно на оцінюванні представників юридичної сфери. Тому, визнання такого рівня ще раз підкреслює високу якість юридичних послуг GOLAW та довіру не тільки зі сторони клієнтів, а й зі сторони інших професіоналів юридичної галузі. Визнані юристи: Валентин Гвоздій, Керуючий партнер Банківське та фінансове право, Корпоративне право, Інвестиції, Судові спори, Земельне право, Злиття та поглинання, Будівництво та нерухомість, Податкове право, Взаємодія з державними органами (GR) Сергій Оберкович, Старший партнер Банківське та фінансове право, Корпоративне право, Інвестиції, Судові спори, Земельне право, Злиття та поглинання, Будівництво та нерухомість, Податкове право Анжеліка Моісєєва, Партнер Кримінальне право Максим Лебедєв, Партнер Трудове право Катерина Манойленко, Радник Судові спори --- Best Lawyers – міжнародна дослідницька програма, яка більше 30 років визначає кращих юристів з усього світу, спираючись виключно на оцінку юридичної спільноти. --- GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші. Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки. GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія». Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України. --- Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номером +380 44 581 1220 або надсилайте Ваш запит на [email protected]

Юристи GOLAW були визнані кращими відразу у 20 юридичних практиках та включені до IX видання The Best Lawyers in Ukraine 2019. Дослідницька програма Best Lawyers базується виключно на оцінюванні представників юридичної сфери. Тому, визнання такого рівня ще раз підкреслює високу якість юридичних послуг GOLAW та довіру не тільки зі сторони клієнтів, а й зі сторони інших професіоналів юридичної галузі.

Визнані юристи:

  • Валентин Гвоздій, Керуючий партнер

Банківське та фінансове право, Корпоративне право, Інвестиції, Судові спори, Земельне право, Злиття та поглинання, Будівництво та нерухомість, Податкове право, Взаємодія з державними органами (GR)

  • Сергій Оберкович, Старший партнер

Банківське та фінансове право, Корпоративне право, Інвестиції, Судові спори, Земельне право, Злиття та поглинання, Будівництво та нерухомість, Податкове право

  • Анжеліка Моісєєва, Партнер

Кримінальне право

  • Максим Лебедєв, Партнер

Трудове право

  • Катерина Манойленко, Радник

Судові спори

Best Lawyers – міжнародна дослідницька програма, яка більше 30 років визначає кращих юристів з усього світу, спираючись виключно на оцінку юридичної спільноти.

GOLAW – міжнародна юридична фірма, офіси якої розташовані у Києві, Одесі (Україна) та Берліні (Німеччина). Починаючи з 2003 року, фірма успішно надає юридичні послуги у різноманітних секторах економіки, таких як банківська справа та фінанси, енергетика, торгівля та FMCG, фармацевтика, інформаційні технології, інвестиційна діяльність, сільське господарство, будівництво та нерухомість, промислове виробництво та інші.

Клієнтами GOLAW є представники середнього та великого бізнесу,  серед яких вітчизняні та міжнародні компанії, а також приватні клієнти та інвестори, які ведуть бізнес в Україні або планують вихід на український та/або німецький ринки.

GOLAW неодноразово отримувала визнання у багатьох провідних українських та міжнародних рейтингах, серед яких The Legal 500, Chambers & Partners, Best Lawyers, «Юридична премія».
Фірма також входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номером +380 44 581 1220 або надсилайте Ваш запит на [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: