fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи GOLAW обговорили останні тенденції у сфері M&A з кращими європейськими фахівцями у Дюссельдорфі 

09/ 10/ 2017
  XIII міжнародна конференція юристів у сфері M&A стала площадкою для обговорення останніх трендів у практиці злиття та поглинання. З 29 вересня по 1 жовтня комунікаційний майданчик обєднав близько 100 кращих європейських професіоналів, які спеціалізуються на міжнародних M&A угодах. Фахівці поділилися останньою європейською практикою з врегулювання угод злиття та поглинання; детально обговорили проблемні питання у сфері інтелектуальної власності під час таких угод. Цікавили юристів й угоди, які укладаються шляхом e-mail листування. З кожним роком, угоди злиття та поглинання стають все більш складними та містять у собі цілий ряд прихованих ризиків для її учасників і для самої компанії, що є предметом угоди. У міжнародній практиці є випадки, коли навіть недостатньо деталізоване формулювання окремих положень договору зробило неможливим використання новим власником торгової марки компанії, що в свою чергу повністю знецінило весь бізнес - коментує учасник конференції керуючий юрист GOLAW Максим Лебедєв. Юридична практика корпоративного права та M&A є однією з найсильніших у GOLAW. Для того щоб бути у тренді: знати ситуацію ринку, останню практику та тенденції, юристи фірми постійно беруть участь у подібних заходах не тільки як слухачі, але й у якості спікерів. Це дозволяє надавати нашим клієнтам професійні послуги у сфері M&A на найвищому рівні за міжнародними стандартами.

XIII міжнародна конференція юристів у сфері M&A стала площадкою для обговорення останніх трендів у практиці злиття та поглинання. З 29 вересня по 1 жовтня комунікаційний майданчик об’єднав близько 100 кращих європейських професіоналів, які спеціалізуються на міжнародних M&A угодах.

Фахівці поділилися останньою європейською практикою з врегулювання угод злиття та поглинання; детально обговорили проблемні питання у сфері інтелектуальної власності під час таких угод. Цікавили юристів й угоди, які укладаються шляхом e-mail листування.

“З кожним роком, угоди злиття та поглинання стають все більш складними та містять у собі цілий ряд прихованих ризиків для її учасників і для самої компанії, що є предметом угоди. У міжнародній практиці є випадки, коли навіть недостатньо деталізоване формулювання окремих положень договору зробило неможливим використання новим власником торгової марки компанії, що в свою чергу повністю знецінило весь бізнес” – коментує учасник конференції керуючий юрист GOLAW Максим Лебедєв.

Юридична практика корпоративного права та M&A є однією з найсильніших у GOLAW. Для того щоб бути у тренді: знати ситуацію ринку, останню практику та тенденції, юристи фірми постійно беруть участь у подібних заходах не тільки як слухачі, але й у якості спікерів. Це дозволяє надавати нашим клієнтам професійні послуги у сфері M&A на найвищому рівні за міжнародними стандартами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: