fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Aequo надали комплексну юридичну підтримку Агрохімічному комітету Європейської Бізнес Асоціації щодо створення першої в Україні добровільної системи управління контейнерами для збору та утилізації використаних контейнерів з-під пестицидів (Проект)

18/ 09/ 2020
  Проект обєднує найбільших міжнародних виробників пестицидів, таких як Adama, Arysta, BASF, Bayer, FMC, Nufarm, Summit Agro Ukraine, Syngenta (члени Асоціації), які спільно мають понад 60% частки на українському ринку пестицидів. Наскільки нам відомо, це перший проект в Україні, коли вся галузь об’єдналася, щоб добровільно збирати та утилізувати порожню тару від використаних пестицидів. Ємність українського ринку пестицидів оцінюється у приблизно 1,5 млрд. доларів США. Таким чином, ця унікальна система управління контейнерами повинна забезпечувати безпечне, ефективне та відповідальне поводження з порожніми контейнерами для пестицидів. Враховуючи те, що Україна має значні екологічні проблеми, Проект також допоможе зменшити обсяги відходів та врешті-решт зробить Україну чистішою. Наша команда надала вичерпні юридичні консультації щодо потенційних антимонопольних та інших регуляторних ризиків Проекту, можливого їх зменшення та розробки стратегії належного впровадження Проекту. Ми представляли найбільших міжнародних виробників пестицидів в Антимонопольному комітеті Україні та отримали дозвіл Комітету на узгоджені дії членів Асоціації після II стадії поглибленого вивчення. Команда Проекту включала партнера Сергія Денисенка та старшого юриста Олександра Терещенка.

Проект об’єднує найбільших міжнародних виробників пестицидів, таких як Adama, Arysta, BASF, Bayer, FMC, Nufarm, Summit Agro Ukraine, Syngenta (члени Асоціації), які спільно мають понад 60% частки на українському ринку пестицидів.

Наскільки нам відомо, це перший проект в Україні, коли вся галузь об’єдналася, щоб добровільно збирати та утилізувати порожню тару від використаних пестицидів. Ємність українського ринку пестицидів оцінюється у приблизно 1,5 млрд. доларів США. Таким чином, ця унікальна система управління контейнерами повинна забезпечувати безпечне, ефективне та відповідальне поводження з порожніми контейнерами для пестицидів. Враховуючи те, що Україна має значні екологічні проблеми, Проект також допоможе зменшити обсяги відходів та врешті-решт зробить Україну чистішою.

Наша команда надала вичерпні юридичні консультації щодо потенційних антимонопольних та інших регуляторних ризиків Проекту, можливого їх зменшення та розробки стратегії належного впровадження Проекту. Ми представляли найбільших міжнародних виробників пестицидів в Антимонопольному комітеті Україні та отримали дозвіл Комітету на узгоджені дії членів Асоціації після II стадії поглибленого вивчення.

Команда Проекту включала партнера Сергія Денисенка та старшого юриста Олександра Терещенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: