fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридичний супровід спадкування громадянином України нерухомого майна за кордоном

03/ 04/ 2024
  Адвокати АО «Гесторс» забезпечили необхідний юридичний супровід прийняття Клієнтом-громадянином України спадщини, серед іншого – прав на нерухоме майно, яке знаходиться за кордоном. Особливістю проекту було те, що частина нерухомого майна, право на яке отримав Клієнт АО «Гесторс», як спадкоємець, наразі перебуває на етапі незавершеного будівництва. Клінту були надані вчасні та детальні консультації щодо порядку спадкування, допомога у підготовці документів, необхідних для оформлення спадкових прав як на території України так і за кордоном (включаючи підготовку афідевіту щодо спадкового права України, та легалізацію документів, які у подальшому використовувались за кордоном), а також у комунікації із місцевими фахівцями та нотаріусом. До виконання проекту, керівництвом якого займається партнер АО «Гесторс» Андрій Цвєтков, також було залучено фахівців США – адвоката PIGOTT, PIGOTT & KEARCE, P.A. пана W. Matthew Kearce, Esq., та адвоката компанії Law Offices of Daniel A. Seigel, P.A. пана Daniel A. Seigel, Esq.

Адвокати АО «Гесторс» забезпечили необхідний юридичний супровід прийняття Клієнтом-громадянином України спадщини, серед іншого – прав на нерухоме майно, яке знаходиться за кордоном.

Особливістю проекту було те, що частина нерухомого майна, право на яке отримав Клієнт АО «Гесторс», як спадкоємець, наразі перебуває на етапі незавершеного будівництва. Клінту були надані вчасні та детальні консультації щодо порядку спадкування, допомога у підготовці документів, необхідних для оформлення спадкових прав як на території України так і за кордоном (включаючи підготовку афідевіту щодо спадкового права України, та легалізацію документів, які у подальшому використовувались за кордоном), а також у комунікації із місцевими фахівцями та нотаріусом.

До виконання проекту, керівництвом якого займається партнер АО «Гесторс» Андрій Цвєтков, також було залучено фахівців США – адвоката PIGOTT, PIGOTT & KEARCE, P.A. пана W. Matthew Kearce, Esq., та адвоката компанії Law Offices of Daniel A. Seigel, P.A. пана Daniel A. Seigel, Esq.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: