fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична компанія Robinson Patman захистила імпорт керамічної плитки в Україну від застосування спеціальних заходів

28/ 07/ 2021
  Юридична компанія Robinson Patman успішно захистила інтереси індійської галузі виробництва керамічної плитки у спеціальному розслідуванні щодо імпорту в Україну керамічної плитки. У рамках розслідування наша компанія представляла 114 індійських виробників та експортерів. Розслідування припинено без застосування спеціальних захисних заходів. Наші юристи підготували та надали Міністерству економіки України свої коментарі та заперечення стосовно Заяви про порушення та проведення Розслідування. Міністерство розглянуло наші заперечення та рекомендувало припинити Розслідування без застосування захисних заходів. Рішення про припинення Розслідування було прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі в липні 2021 року. Над проектом працювала команда «Робінсон Патман» у складі юристів Олени Ярко та Броніслава Колоса, старшого юриста Сабіни Волокової, радника Надії Дмитренко, під керівництвом керуючого партнера Дмитра Відсоти.

Юридична компанія Robinson Patman успішно захистила інтереси індійської галузі виробництва керамічної плитки у спеціальному розслідуванні щодо імпорту в Україну керамічної плитки. У рамках розслідування наша компанія представляла 114 індійських виробників та експортерів. Розслідування припинено без застосування спеціальних захисних заходів.

Наші юристи підготували та надали Міністерству економіки України свої коментарі та заперечення стосовно Заяви про порушення та проведення Розслідування. Міністерство розглянуло наші заперечення та рекомендувало припинити Розслідування без застосування захисних заходів. Рішення про припинення Розслідування було прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі в липні 2021 року.

Над проектом працювала команда «Робінсон Патман» у складі юристів Олени Ярко та Броніслава Колоса, старшого юриста Сабіни Волокової, радника Надії Дмитренко, під керівництвом керуючого партнера Дмитра Відсоти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: