fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична компанія MORIS GROUP вітає нового партнера Василя Андрусяка

13/ 03/ 2021
  MORIS GROUP з радістю повідомляє, що Василь Андрусяк приєднується до партнерського складу нашої фірми для підсилення експертизи. Василь є одним з провідних українських фахівців у сфері оподаткування, реструктуризації та має значний досвід захисту клієнта у складних судових процесах. Практика податкового права, під керівництвом Василя визнана серед лідерів ринку українськими та міжнародними рейтингами, а сам Василь визнаний одним із найкращих юристів України у сфері податкового права. Василь – активний спікер профільних заходів Асоціації правників України, Ділового клубу, ЛІГА:Закон, Українського бізнес форуму, міжнародної студентської організації ELSA, Legal High School тощо. Василь спеціалізується на: Консультуванні з питань оподаткування. Представництві інтересів клієнта в державних органах. Судовому оскарженні рішень контролюючих органів. Private Clients. White Collar Crime. Митних спорах. На сьогодні, Василь – наймолодший партнер серед ТОП-20 юридичних компанії України. Він є зразком фахівця, який виріс всередині компанії, став надійним партнером для клієнтів та відповідальним керівником для команди.

MORIS GROUP з радістю повідомляє, що Василь Андрусяк приєднується до партнерського складу нашої фірми для підсилення експертизи.

Василь є одним з провідних українських фахівців у сфері оподаткування, реструктуризації та має значний досвід захисту клієнта у складних судових процесах. Практика податкового права, під керівництвом Василя визнана серед лідерів ринку українськими та міжнародними рейтингами, а сам Василь визнаний одним із найкращих юристів України у сфері податкового права.

Василь – активний спікер профільних заходів Асоціації правників України, Ділового клубу, ЛІГА:Закон, Українського бізнес форуму, міжнародної студентської організації ELSA, Legal High School тощо.

Василь спеціалізується на:

  • Консультуванні з питань оподаткування.
  • Представництві інтересів клієнта в державних органах.
  • Судовому оскарженні рішень контролюючих органів.
  • Private Clients.
  • White Collar Crime.
  • Митних спорах.

На сьогодні, Василь – наймолодший партнер серед ТОП-20 юридичних компанії України. Він є зразком фахівця, який виріс всередині компанії, став надійним партнером для клієнтів та відповідальним керівником для команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: