fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична компанія ADER HABER – партнер RAU Summit 2020

04/ 12/ 2020
  Юридична компанія ADER HABER Law Firm стала партнером щорічного міжнародного саміту - RAU Summit 2020 «Нова реальність – новий рітейл». Цього року RAU Summit повністю переходить в простір діджитал і пройде в прямому ефірі. У режимі реального часу, 9 грудня, з 10:00 до 20:00, 30 експертів, серед яких власники і топ-менеджмент сфери рітейлу і девелопменту, торгової нерухомості і компаній B2B, говоритимуть про найактуальнішиі проблеми і запити бізнесу в умовах пандемії. В рамках саміту виступить і керуючий партнер ADER HABER Law Firm Юрій ПЕТРЕНКО. У форматі інтерв’ю голові правління Асоціації рітейлерів України Андрію ЖУКУ він розкаже про програми пільг та фінансової підтримки бізнесу в умовах карантину, механізми компенсації збитків для підприємців, зміни у контрактах та договорах, а також, як керувати компаніями в епоху пандемії. Юрій ПЕТРЕНКО: «Наша компанія, будучи ексклюзивним юридичним партнером Асоціації рітейлерів України, супроводжує найбільших рітейлерів країни, і я можу сказати, що стрес-тест складено успішно. Рітейлу вдалося в дуже короткі терміни мобілізувати ресурси, паралельно розвиваючи онлайн-продажі і підтримуючи асортимент в офлайн-магазинах. І сьогодні вже очевидно, що у майбутньому онлайн стане сильніше: всі маркетплейси показали феноменальний ріст за час карантину, і вони цих людей вже не відпустять. І це непогано, якийсь поштовх до прогресу повинен був відбутися. Ми багато років говорили про цифровизацию, віддалену роботу, дистанційну освіту. І ось ми тут, без будь-якого вибору. Ми просто повинні взяти і зробити це». Всім охочим долучитися до прямої трансляції саміту ADER HABER Law Firm дарує знижку на квитки –15 % за промокодом AH15 . Не зволікайте, ходіть за посиланням та реєструйтесь https://2event.com/ru/events/1861668#/

Юридична компанія ADER HABER Law Firm стала партнером щорічного міжнародного саміту – RAU Summit 2020 «Нова реальність – новий рітейл».

Цього року RAU Summit повністю переходить в простір діджитал і пройде в прямому ефірі. У режимі реального часу, 9 грудня, з 10:00 до 20:00, 30 експертів, серед яких власники і топ-менеджмент сфери рітейлу і девелопменту, торгової нерухомості і компаній B2B, говоритимуть про найактуальнішиі проблеми і запити бізнесу в умовах пандемії.

В рамках саміту виступить і керуючий партнер ADER HABER Law Firm Юрій ПЕТРЕНКО. У форматі інтерв’ю голові правління Асоціації рітейлерів України Андрію ЖУКУ він розкаже про програми пільг та фінансової підтримки бізнесу в умовах карантину, механізми компенсації збитків для підприємців, зміни у контрактах та договорах, а також, як керувати компаніями в епоху пандемії.

Юрій ПЕТРЕНКО: «Наша компанія, будучи ексклюзивним юридичним партнером Асоціації рітейлерів України, супроводжує найбільших рітейлерів країни, і я можу сказати, що стрес-тест складено успішно. Рітейлу вдалося в дуже короткі терміни мобілізувати ресурси, паралельно розвиваючи онлайн-продажі і підтримуючи асортимент в офлайн-магазинах. І сьогодні вже очевидно, що у майбутньому онлайн стане сильніше: всі маркетплейси показали феноменальний ріст за час карантину, і вони цих людей вже не відпустять. І це непогано, якийсь поштовх до прогресу повинен був відбутися. Ми багато років говорили про цифровизацию, віддалену роботу, дистанційну освіту. І ось ми тут, без будь-якого вибору. Ми просто повинні взяти і зробити це».

Всім охочим долучитися до прямої трансляції саміту ADER HABER Law Firm дарує знижку на квитки –15 % за промокодом AH15 . Не зволікайте, ходіть за посиланням та реєструйтесь https://2event.com/ru/events/1861668#/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: