fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична фірма Робінсон Патман захищає імпорт алюмінієвих драбин в Україну в рамках антидемпінгового розслідування

10/ 12/ 2021
  Команда Робінсон Патман успішно захистила інтереси KRAUSE, європейського виробника драбин, та його українського імпортера в рамках антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну алюмінієвих драбин зі Словаччини, Польщі, Китайської Народної Республіки та Білорусі. Такий результат став можливим завдяки аргументам на захист імпорту, які розробила команда Робінсон Патман. Зокрема, наші юристи довели, що скарга була подана неналежним національним товаровиробником, аргументували відсутність демпінгу та причинно-наслідкового звязку. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про припинення розслідування без застосування антидемпінгових заходів. Рішення доступне за посиланням. Над проектом працювала команда Робінсон Патман у складі юриста Олени Ярко та радника Надії Дмитренко, під керівництвом керуючого партнера Дмитра Відсоти.

Команда Робінсон Патман успішно захистила інтереси KRAUSE, європейського виробника драбин, та його українського імпортера в рамках антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну алюмінієвих драбин зі Словаччини, Польщі, Китайської Народної Республіки та Білорусі.

Такий результат став можливим завдяки аргументам на захист імпорту, які розробила команда Робінсон Патман. Зокрема, наші юристи довели, що скарга була подана неналежним національним товаровиробником, аргументували відсутність демпінгу та причинно-наслідкового зв’язку.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про припинення розслідування без застосування антидемпінгових заходів. Рішення доступне за посиланням.

Над проектом працювала команда Робінсон Патман у складі юриста Олени Ярко та радника Надії Дмитренко, під керівництвом керуючого партнера Дмитра Відсоти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: