fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юрій Терентьєв, колишній голова Антимонопольного комітету України, приєднується до команди Redcliffe Partners

24/ 03/ 2021
  Ми раді повідомити, що Юрій Терентьєв, колишній Голова Антимонопольного комітету України (АМКУ), став партнером фірми. Юрій підсилить нашу експертизу в практиках антимонопольного, корпоративного та комерційного права, взаємодії з органами державної влади та міжнародній торгівлі. До призначення Головою АМКУ, Юрій працював головним юридичним радником АрселорМіттал Кривий Ріг, а також на керівних посадах в українських офісах Metro Cash & Carry, Japan Tobacco International та Bristol Myers Squibb. Професійні досягнення Юрія включають: Як Голова АМКУ, Юрій керував збільшенням інституційної спроможності та ефективності АМКУ (за методикою ОЕСР), що призвело до збільшення зовнішнього економічного ефекту у чотири рази порівняно з 2015 роком – до 150 мільйонів доларів США на рік у 2019 році та впровадженням інституту державної допомоги. Як головний юридичний радник АрселорМіттал Кривий Ріг, Юрій успішно провів переговори з Фондом державного майна України щодо зміни приватизаційних умов, забезпечив захист інтересів компанії в одному із найбільших податкових судових спорів на суму 650 мільйонів доларів США, а також у судовому процесі щодо визнання недійсними положень колективного трудового договору. Як головний юридичний радник Metro Cash & Carry Україна, Юрій працював над запуском роздрібно-оптового бізнесу групи в Україні, який досяг щорічного обороту понад 1 мільярд доларів США. Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, коментує: «Ми раді вітати Юрія у нашій фірмі та віримо, що його досвід значно збільшить наші можливості. Його вміння аналізувати ситуацію з багатьох боків, від вирішення корпоративних та комерційних питань до ведення переговорів з державними органами, стане безцінним активом при вирішенні проблем, з якими стикаються наші клієнти». Юрій додає: «Redcliffe Partners заслужила репутацію однієї з найкращих юридичних фірм на українському ринку, і я радий до неї приєднатися. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися моїм досвідом, щоб допомогти клієнтам фірми продовжувати розвивати свій бізнес в Україні та регіоні». Приєднання Юрія Терентьєва до Redcliffe Partners слідує за нашим нещодавнім повідомленням про приєднання Сергія Ігнатовського до партнерського складу фірми в якості партнера у сфері реструктуризації та вирішення спорів.

Ми раді повідомити, що Юрій Терентьєв, колишній Голова Антимонопольного комітету України (АМКУ), став партнером фірми. Юрій підсилить нашу експертизу в практиках антимонопольного, корпоративного та комерційного права, взаємодії з органами державної влади та міжнародній торгівлі.

До призначення Головою АМКУ, Юрій працював головним юридичним радником АрселорМіттал Кривий Ріг, а також на керівних посадах в українських офісах Metro Cash & Carry, Japan Tobacco International та Bristol Myers Squibb.

Професійні досягнення Юрія включають:

  • Як Голова АМКУ, Юрій керував збільшенням інституційної спроможності та ефективності АМКУ (за методикою ОЕСР), що призвело до збільшення зовнішнього економічного ефекту у чотири рази порівняно з 2015 роком – до 150 мільйонів доларів США на рік у 2019 році та впровадженням інституту державної допомоги.
  • Як головний юридичний радник АрселорМіттал Кривий Ріг, Юрій успішно провів переговори з Фондом державного майна України щодо зміни приватизаційних умов, забезпечив захист інтересів компанії в одному із найбільших податкових судових спорів на суму 650 мільйонів доларів США, а також у судовому процесі щодо визнання недійсними положень колективного трудового договору.
  • Як головний юридичний радник Metro Cash & Carry Україна, Юрій працював над запуском роздрібно-оптового бізнесу групи в Україні, який досяг щорічного обороту понад 1 мільярд доларів США.

Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, коментує: «Ми раді вітати Юрія у нашій фірмі та віримо, що його досвід значно збільшить наші можливості. Його вміння аналізувати ситуацію з багатьох боків, від вирішення корпоративних та комерційних питань до ведення переговорів з державними органами, стане безцінним активом при вирішенні проблем, з якими стикаються наші клієнти».

Юрій додає: «Redcliffe Partners заслужила репутацію однієї з найкращих юридичних фірм на українському ринку, і я радий до неї приєднатися. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися моїм досвідом, щоб допомогти клієнтам фірми продовжувати розвивати свій бізнес в Україні та регіоні».

Приєднання Юрія Терентьєва до Redcliffe Partners слідує за нашим нещодавнім повідомленням про приєднання Сергія Ігнатовського до партнерського складу фірми в якості партнера у сфері реструктуризації та вирішення спорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: