fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юрій Петренко увійшов до Global Leaders та Thought Leaders рейтингу Who’s Who Legal

10/ 11/ 2021
  Міжнародний рейтинг Whos Who Legal вкотре підтвердив високу експертизу команди літігаторів ADER HABER Law Firm. За оголошеними результатами незалежного дослідження, керівник практики вирішення судових спорів, керуючий партнер ADER HABER Law Firm Yuriy Petrenko увійшов до списку Global Leaders 2021 (Глобальні лідери) в галузі Commercial Litigation (вирішення комерційних спорів). Крім цього, Yuriy Petrenko включений до переліку експертів Whos Who Legal Thought Leaders 2021 (Лідери думок) у загальній галузі Litigation (вирішення спорів). Безмежно пишаємося та вітаємо керівника компанії з черговою відзнакою!  P.S. До списку Thought Leaders входять лише юристи, рекомендовані дослідженням Whos Who Legal, які отримали найбільшу кількість голосів клієнтів та колег, і, на думку аналітиків видання, глибоко розуміються на трендах ринку та їхньому впливі на бізнес.

Міжнародний рейтинг Who’s Who Legal вкотре підтвердив високу експертизу команди літігаторів ADER HABER Law Firm.

За оголошеними результатами незалежного дослідження, керівник практики вирішення судових спорів, керуючий партнер ADER HABER Law Firm Yuriy Petrenko увійшов до списку Global Leaders 2021 (Глобальні лідери) в галузі Commercial Litigation (вирішення комерційних спорів).

Крім цього, Yuriy Petrenko включений до переліку експертів Who’s Who Legal Thought Leaders 2021 (Лідери думок) у загальній галузі Litigation (вирішення спорів).

Безмежно пишаємося та вітаємо керівника компанії з черговою відзнакою!

📌 P.S. До списку Thought Leaders входять лише юристи, рекомендовані дослідженням Who’s Who Legal, які отримали найбільшу кількість голосів клієнтів та колег, і, на думку аналітиків видання, глибоко розуміються на трендах ринку та їхньому впливі на бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: