fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Юнік Трейд» став партнером дитячо-юнацької спортивної школи з хокею «Сокіл-Київ»

23/ 09/ 2021
  21 вересня 2021 відбулась урочиста церемонія з передачі до ДЮСШ «Сокіл-Київ» нової спортивної форми, придбаної за кошти компанії «Юнік Трейд». Відтепер компанія стала партнером найстарішої з існуючих та найвідомішої хокейної спортивної школи України. «Ми продовжуємо співпрацю з підтримки дитячого спорту і виводимо її на новий рівень, бо хочемо посилити свій внесок у покращення здоров’я українців. В цьому ми бачимо нашу місію, як соціально відповідального бізнесу, який вже 27 років успішно працює в Україні та збирається й надалі розвиватись разом з країною та її новими поколіннями. Сьогодні ми зробили новий крок для підтримки хокейної дитячої школи «Сокіл-Київ». Хокей – це спортивна гра, де, як і у бізнесі, цінуються робота в команді, швидкість, результативність та гра за правилами. Такі цінності сповідує і «Юнік Трейд», тож вибір партнера для нашої підтримки є не випадковим», – прокоментував засновник та CEO «Юнік Трейд» Сергій Сидорук. Для «Юнік Трейд» це вже не перший проєкт, спрямований на допомогу дітям. Починаючи з 2020 року успішно діє соціальний проєкт «Юнік Трейд» «Рятуючи дитячі серця», метою якого є порятунок дітей з вадами серця. На сьогодні компанія «Юнік Трейд» входить до ТОП-5 дистриб’юторів автозапчастин в Україні і представляє понад 100 брендів-виробників автокомпонентів. Компанія має власну систему доставки з автопарком більш ніж 120 автомобілів. «Юнік Трейд» входить до складу акціонерів найбільшого європейського союзу постачальників автозапчастин ATR International AG.

21 вересня 2021 відбулась урочиста церемонія з передачі до ДЮСШ «Сокіл-Київ» нової спортивної форми, придбаної за кошти компанії «Юнік Трейд». Відтепер компанія стала партнером найстарішої з існуючих та найвідомішої хокейної спортивної школи України.

«Ми продовжуємо співпрацю з підтримки дитячого спорту і виводимо її на новий рівень, бо хочемо посилити свій внесок у покращення здоров’я українців. В цьому ми бачимо нашу місію, як соціально відповідального бізнесу, який вже 27 років успішно працює в Україні та збирається й надалі розвиватись разом з країною та її новими поколіннями. Сьогодні ми зробили новий крок для підтримки хокейної дитячої школи «Сокіл-Київ». Хокей – це спортивна гра, де, як і у бізнесі, цінуються робота в команді, швидкість, результативність та гра за правилами. Такі цінності сповідує і «Юнік Трейд», тож вибір партнера для нашої підтримки є не випадковим», – прокоментував засновник та CEO «Юнік Трейд» Сергій Сидорук.

Для «Юнік Трейд» це вже не перший проєкт, спрямований на допомогу дітям. Починаючи з 2020 року успішно діє соціальний проєкт «Юнік Трейд» «Рятуючи дитячі серця», метою якого є порятунок дітей з вадами серця.

На сьогодні компанія «Юнік Трейд» входить до ТОП-5 дистриб’юторів автозапчастин в Україні і представляє понад 100 брендів-виробників автокомпонентів. Компанія має власну систему доставки з автопарком більш ніж 120 автомобілів. «Юнік Трейд» входить до складу акціонерів найбільшого європейського союзу постачальників автозапчастин ATR International AG.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: