fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Юнік Трейд» підтримав міжнародну екологічну акцію проєкту Greening of the Planet «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу»

03/ 11/ 2021
  29 та 30 жовтня 2021 року організатори та учасники проєкту Greening of the Planet («Озеленення Планети») реалізували акцію «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу», партнером якої виступила компанія «Юнік Трейд». Результати акції перевершили очікування – за офіційними даними загальна кількість учасників перевищила 1 млн та склала 1 313 338 чол. При цьому загальна кількість висаджених дерев склала 3 765 127! Протягом акції з висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу 30 жовтня 2021 у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України топ-менеджер «Юнік Трейд» Сергій Сидорук разом із сотнями інших активістів взяли безпосередню участь в озелененні та посадили ялинки у спеціальній партнерській алеї. «Завдяки цій потужній ініціативі мільйони людей по всьому світу висаджують дерева для озеленення нашої рідної планети. Пишаюся, що ми також взяли участь у цій масштабній екологічній акції від Greening of the Planet та долучилися до проєкту з такою благородною метою. Кожна ялинка, яка сьогодні зявилася на унікальній алеї ботанічного саду, стане маленьким внеском у покращення екології планети. Амбітна мета і потужна реалізація. Браво, організатори, партнери та учасники!», – відзначив CEO «Юнік Трейд» Сергій Сидорук. Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України. Компанія «Юнік Трейд» є партнером глобального екологічного проєкту Greening of the Planet та бере активну участь у його заходах, починаючи з 2020 року. Ціллю проєкту Greening of the Planet є привернення увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі, а також – формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті. Місією проєкту на термін до 2023 року є відновлення екосистеми Землі, об’єднання людей планети у кількості 100 мільйонів і висадження 100 мільйонів дерев. Станом на листопад 2021 року у активностях проєкту Greening of the Planet взяли участь понад 3,5 млн чоловік із 138 країн світу. На сьогодні компанія «Юнік Трейд» входить до ТОП-5 дистриб’юторів автозапчастин в Україні і представляє понад 100 брендів-виробників автокомпонентів. Компанія має власну систему доставки з автопарком більш ніж 120 автомобілів. «Юнік Трейд» входить до складу акціонерів найбільшого європейського союзу постачальників автозапчастин ATR International AG.

29 та 30 жовтня 2021 року організатори та учасники проєкту Greening of the Planet («Озеленення Планети») реалізували акцію «Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу», партнером якої виступила компанія «Юнік Трейд». Результати акції перевершили очікування – за офіційними даними загальна кількість учасників перевищила 1 млн та склала 1 313 338 чол. При цьому загальна кількість висаджених дерев склала 3 765 127!

Протягом акції з висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу 30 жовтня 2021 у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України топ-менеджер «Юнік Трейд» Сергій Сидорук разом із сотнями інших активістів взяли безпосередню участь в озелененні та посадили ялинки у спеціальній партнерській алеї.

«Завдяки цій потужній ініціативі мільйони людей по всьому світу висаджують дерева для озеленення нашої рідної планети. Пишаюся, що ми також взяли участь у цій масштабній екологічній акції від Greening of the Planet та долучилися до проєкту з такою благородною метою. Кожна ялинка, яка сьогодні з’явилася на унікальній алеї ботанічного саду, стане маленьким внеском у покращення екології планети. Амбітна мета і потужна реалізація. Браво, організатори, партнери та учасники!», – відзначив CEO «Юнік Трейд» Сергій Сидорук.

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України. Компанія «Юнік Трейд» є партнером глобального екологічного проєкту Greening of the Planet та бере активну участь у його заходах, починаючи з 2020 року. Ціллю проєкту Greening of the Planet є привернення увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі, а також – формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті. Місією проєкту на термін до 2023 року є відновлення екосистеми Землі, об’єднання людей планети у кількості 100 мільйонів і висадження 100 мільйонів дерев. Станом на листопад 2021 року у активностях проєкту Greening of the Planet взяли участь понад 3,5 млн чоловік із 138 країн світу.

На сьогодні компанія «Юнік Трейд» входить до ТОП-5 дистриб’юторів автозапчастин в Україні і представляє понад 100 брендів-виробників автокомпонентів. Компанія має власну систему доставки з автопарком більш ніж 120 автомобілів. «Юнік Трейд» входить до складу акціонерів найбільшого європейського союзу постачальників автозапчастин ATR International AG.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: