fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юлія Стельмах очолила PR- і GR-напрями в компанії Carlsberg Ukraine

29/ 09/ 2021
  У вересні 2021 року Юлію Стельмах призначили старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine. Вона відповідає за внутрішні та зовнішні комунікації компанії, взаємодію з органами державної влади, а також розвиток напряму корпоративної соціальної відповідальності. Юлія має 7-річний досвід роботи у сфері зв’язків з органами державної влади та комунікацій. Професійну діяльність розпочала з посади юриста, а з 2015 року працювала в Американській торговельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координатора роботи комітету з питань харчової промисловості до керівника трьох напрямів – харчова промисловість, ритейл і питання права інтелектуальної власності. Юлія приєдналась до Carlsberg Ukraine у 2019 році на посаду старшої менеджерки по роботі з органами державної влади. Юлія Стельмах має диплом магістра за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково вона пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія). * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

У вересні 2021 року Юлію Стельмах призначили старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine. Вона відповідає за внутрішні та зовнішні комунікації компанії, взаємодію з органами державної влади, а також розвиток напряму корпоративної соціальної відповідальності.

Юлія має 7-річний досвід роботи у сфері зв’язків з органами державної влади та комунікацій. Професійну діяльність розпочала з посади юриста, а з 2015 року працювала в Американській торговельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координатора роботи комітету з питань харчової промисловості до керівника трьох напрямів – харчова промисловість, ритейл і питання права інтелектуальної власності. Юлія приєдналась до Carlsberg Ukraine у 2019 році на посаду старшої менеджерки по роботі з органами державної влади.

Юлія Стельмах має диплом магістра за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково вона пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія).

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: