fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЮА «Абсолют» 10 років!

06/ 04/ 2018
  4 квітня виповнилося 10 років з дня заснування Юридичного агентства «Абсолют». За 10 років роботи на юридичному ринку України компанія показала себе експертом у вирішенні правових питань і визнана однією з провідних юридичних фірм Південно-східного регіону. ЮА «Абсолют» з 2011 року бере участь в номінації ТОП-50 юридичних фірм України, і входить в число 50 компаній України за кількістю юристів (за версією видання «Юридична практика»). Профіль компанії розміщений в Legal500, ТПП, ЕВА. З метою зміцнення бізнес-звязків і допомоги у вирішення проблем компаній Дніпропетровського регіону керуючий партнер Олександр Бондарчук і директор Олександр Гладій стали Главами Податково-фінансового і Правового комітетів ЕВА Дніпра. Постійний розвиток, відкриття нових практик, підвищення професійного рівня фахівців, поліпшення рівня клієнтського сервісу - основне завдання юридичної компанії, яка прагне до надання клієнтам послуг високої якості. 10 років - це тільки початок шляху до абсолютного успіху! ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

4 квітня виповнилося 10 років з дня заснування Юридичного агентства «Абсолют».

За 10 років роботи на юридичному ринку України компанія показала себе експертом у вирішенні правових питань і визнана однією з провідних юридичних фірм Південно-східного регіону.

ЮА «Абсолют» з 2011 року бере участь в номінації ТОП-50 юридичних фірм України, і входить в число 50 компаній України за кількістю юристів (за версією видання «Юридична практика»).

Профіль компанії розміщений в Legal500, ТПП, ЕВА.

З метою зміцнення бізнес-зв’язків і допомоги у вирішення проблем компаній Дніпропетровського регіону керуючий партнер Олександр Бондарчук і директор Олександр Гладій стали Главами Податково-фінансового і Правового комітетів ЕВА Дніпра.

Постійний розвиток, відкриття нових практик, підвищення професійного рівня фахівців, поліпшення рівня клієнтського сервісу – основне завдання юридичної компанії, яка прагне до надання клієнтам послуг високої якості.

10 років – це тільки початок шляху до абсолютного успіху!

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: