fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЇЇ ІСТОРІЯ: Жінки які змінюють країну

09/ 04/ 2019
    11 історій, які надихають, мотивують замислитись і рухатись тільки вперед. 11 особистостей, які показують своїм власним прикладом: неможливого не існує, успіх просто так не приходить, а любов до справи та людей, приводить до заповітних цілей. Таким цього року був спеціальний захід Європейської Бізнес Асоціації «Її історія: Жінки які змінюють країну». Оксана Сироїд, Ірина Геращенко, Ольга Трофімцева, Олена Сукманова та Віра Платонова – учасники першої панелі, були відвертими та відкрито говорили про життя, роботу і сім’ю, стимули та принципи. Цього разу ми вдались до експерименту і запросили на другу панель жінок та чоловіків. Олена Борисова та Дмитро Борисов, Ярослава Гресь та її брат Олександр Тодорчук, Неля Шовкопляс та її колега Єгор Гордєєв – стали героями другої частини події, поділившись сімейними і робочими інсайтами. Незмінним Партнером події стала компанія – Visa. З друзями великі справи даються з легкістю! Дякуємо, за підтримку! Visa – всюди, де прагнеш бути. Ми також дякуємо нашим партнерам: компанії ООО “Триалія” за корисні подарунки. За святковий настрій – PAVA, смачні напої – компанії Coca-Cola Ukraine, організацію логістики 2Amovers і зустріч гостей Argus Group of Companies. Головний партнер Партнери       
01/

 

11 історій, які надихають, мотивують замислитись і рухатись тільки вперед. 11 особистостей, які показують своїм власним прикладом: неможливого не існує, успіх просто так не приходить, а любов до справи та людей, приводить до заповітних цілей. Таким цього року був спеціальний захід Європейської Бізнес Асоціації «Її історія: Жінки які змінюють країну». Оксана Сироїд, Ірина Геращенко, Ольга Трофімцева, Олена Сукманова та Віра Платонова – учасники першої панелі, були відвертими та відкрито говорили про життя, роботу і сім’ю, стимули та принципи.

Цього разу ми вдались до експерименту і запросили на другу панель жінок та чоловіків. Олена Борисова та Дмитро Борисов, Ярослава Гресь та її брат Олександр Тодорчук, Неля Шовкопляс та її колега Єгор Гордєєв – стали героями другої частини події, поділившись сімейними і робочими інсайтами.

Незмінним Партнером події стала компанія – Visa. З друзями великі справи даються з легкістю! Дякуємо, за підтримку! Visa – всюди, де прагнеш бути.

Ми також дякуємо нашим партнерам: компанії ООО “Триалія” за корисні подарунки. За святковий настрій – PAVA, смачні напої – компанії Coca-Cola Ukraine, організацію логістики 2Amovers і зустріч гостей Argus Group of Companies.

Головний партнер

Партнери

 

  

 

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: