fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація запускає Індекс цифрової трансформації 

02/ 04/ 2021
  Цьогоріч Європейська Бізнес Асоціація разом з компаніями Huawei Україна та SAP Ukraine вперше проведуть комплексне дослідження поточного стану розгортання цифрової трансформації та електронних послуг на приватному та державному рівнях – Індекс цифрової трансформації. Індекс цифрової трансформації створений для аналізу поточного стану розвитку цифрової трансформації державних органів та приватних підприємств, щоб оцінити ефективність digital-процесів та визначити ключові рушійні фактори та барєри для цифрової трансформації. Оскільки минулий рік виявився безпрецедентним в контексті нових форматів роботи, у багатьох компаній з’явилася гостра потреба пришвидшити темпи цифрової  трансформації та інтегрувати її у свої корпоративні стратегії. Водночас суттєво зросла і актуальність розвитку електронних державних сервісів для бізнесу та населення. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Ми сподіваємося, що за допомогою цього дослідження нам вдасться визначити пріоритетні напрями діяльності для держави у контексті зменшення технологічної нерівності та досягнення цифрового лідерства, а також ідентифікувати стримуючі чинники розвитку інновацій в корпоративному секторі та напрацювати шляхи їх подолання. До участі в експертному опитуванні запрошуються генеральні, операційні та технологічні директори членських компаній Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо охочих пройти коротке онлайн-опитування, щоб поділитися досвідом вашого бізнесу у контексті впровадження цифрових технологій та оцінити рівень цифрового розвитку державного сектору. Для того, щоб отримати посилання на анкету опитування або дізнатися більше про дослідження, будь ласка, напишіть на pr@eba.com.ua. Партнери дослідження          

Цьогоріч Європейська Бізнес Асоціація разом з компаніями Huawei Україна та SAP Ukraine вперше проведуть комплексне дослідження поточного стану розгортання цифрової трансформації та електронних послуг на приватному та державному рівнях – Індекс цифрової трансформації.

Індекс цифрової трансформації створений для аналізу поточного стану розвитку цифрової трансформації державних органів та приватних підприємств, щоб оцінити ефективність digital-процесів та визначити ключові рушійні фактори та бар’єри для цифрової трансформації.

Оскільки минулий рік виявився безпрецедентним в контексті нових форматів роботи, у багатьох компаній з’явилася гостра потреба пришвидшити темпи цифрової  трансформації та інтегрувати її у свої корпоративні стратегії. Водночас суттєво зросла і актуальність розвитку електронних державних сервісів для бізнесу та населення.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Ми сподіваємося, що за допомогою цього дослідження нам вдасться визначити пріоритетні напрями діяльності для держави у контексті зменшення технологічної нерівності та досягнення цифрового лідерства, а також ідентифікувати стримуючі чинники розвитку інновацій в корпоративному секторі та напрацювати шляхи їх подолання.

До участі в експертному опитуванні запрошуються генеральні, операційні та технологічні директори членських компаній Європейської Бізнес Асоціації. Запрошуємо охочих пройти коротке онлайн-опитування, щоб поділитися досвідом вашого бізнесу у контексті впровадження цифрових технологій та оцінити рівень цифрового розвитку державного сектору. Для того, щоб отримати посилання на анкету опитування або дізнатися більше про дослідження, будь ласка, напишіть на pr@eba.com.ua.

Партнери дослідження

         

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: