fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація закликає розблокувати реєстрацію ветеринарних препаратів

25/ 01/ 2018
  Через прогалини в регулюванні і відсутності прийнятої процедури реєстрації ветеринарних препаратів, сьогодні провідні міжнародні компанії не можуть здійснювати свою діяльність та завозити свою продукцію на територію України, що негативно впливає на репутацію держави на міжнародному рівні. Бізнес очікує на погодження Міністерством юстиції України проекту Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, яким має бути затверджений порядок проведення державної реєстрації ветеринарних препаратів, які містять генетично модифіковані організми. Без відповідного Порядку існує загроза значного загострення епізоотичної ситуації в країні, оскільки такі препарати є обов’язковими при проведенні вакцинації тварин. Даний Порядок містить перелік документів, які подаються для державної реєстрації ветеринарних препаратів. До відповідної заяви на реєстрацію, зокрема, додається копія висновку державної ветеринарно-санітарної експертизи кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, що містять генетично модифіковані організми. Оскільки на даний час порядок проведення Експертизи не затверджений, державна реєстрація таких препаратів не здійснюється. Компанії-члени Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації висловлюють значну занепокоєність у зв’язку з ситуацією, яка склалася з проведенням державної реєстрації/перереєстрації ветеринарних препаратів. Вона становить реальну загрозу ветеринарній безпеці країни, оскільки значна кількість ветеринарних препаратів, які використовуються у промисловому масштабі, потребували проходження процедури державної перереєстрації ще у 2017 році.

Через прогалини в регулюванні і відсутності прийнятої процедури реєстрації ветеринарних препаратів, сьогодні провідні міжнародні компанії не можуть здійснювати свою діяльність та завозити свою продукцію на територію України, що негативно впливає на репутацію держави на міжнародному рівні.

Бізнес очікує на погодження Міністерством юстиції України проекту Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, яким має бути затверджений порядок проведення державної реєстрації ветеринарних препаратів, які містять генетично модифіковані організми. Без відповідного Порядку існує загроза значного загострення епізоотичної ситуації в країні, оскільки такі препарати є обов’язковими при проведенні вакцинації тварин.

Даний Порядок містить перелік документів, які подаються для державної реєстрації ветеринарних препаратів. До відповідної заяви на реєстрацію, зокрема, додається копія висновку державної ветеринарно-санітарної експертизи кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, що містять генетично модифіковані організми. Оскільки на даний час порядок проведення Експертизи не затверджений, державна реєстрація таких препаратів не здійснюється.

Компанії-члени Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації висловлюють значну занепокоєність у зв’язку з ситуацією, яка склалася з проведенням державної реєстрації/перереєстрації ветеринарних препаратів. Вона становить реальну загрозу ветеринарній безпеці країни, оскільки значна кількість ветеринарних препаратів, які використовуються у промисловому масштабі, потребували проходження процедури державної перереєстрації ще у 2017 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: