fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація оприлюднила оновлену версію Білої книги з відновлення України

31/ 08/ 2023
  Експерти Європейської Бізнес Асоціації на платформі Комітету з відновлення України підготували другу оновлену версію Білої книги, яка містить пропозиції бізнесу щодо відновлення економіки та покращення інвестиційного клімату в Україні. Біла книга охоплює різні індустрії та сфери, що підпадають під компетенцію компаній та експертів Асоціації. Важливу увагу приділено податковим та митним питанням, технічному регулюванню, захисту прав споживачів, дозвільній системі та інтелектуальній власності, екологічним питанням,  трудовим ресурсам, пенсійній реформі, фінансовим послугам та електронним платежам, політиці рівних можливостей та різноманіття. Документ також охоплює пропозиції щодо покращення регулювання та умов ведення бізнесу у таких індустріях як будівництво, видобувна, харчова, деревообробна галузі, охорона здоров’я, логістика та інфраструктура, енергетика та енергоефективність, сільське господарство, імпорт та торгівля алкоголем. Документ надіслано до уваги Офісу Президента, Уряду і Парламенту, Представництва Європейського Союзу в Україні та інших міжнародних партнерів Асоціації. Ми сподіваємося, що окреслена Асоціацією проблематика та надані пропозиції покращення законодавства та регуляторного поля будуть враховані в ухваленні подальших державних рішень у контексті відновлення та економічного реформування України. Експерти Європейської Бізнес Асоціації вважають, що увага до пропозицій бізнесу сприятиме не лише відновленню економіки, а й створенню привабливих умов для залучення іноземних інвестицій, необхідних для росту економіки та покращення якості життя в Україні.

Експерти Європейської Бізнес Асоціації на платформі Комітету з відновлення України підготували другу оновлену версію Білої книги, яка містить пропозиції бізнесу щодо відновлення економіки та покращення інвестиційного клімату в Україні.

Біла книга охоплює різні індустрії та сфери, що підпадають під компетенцію компаній та експертів Асоціації. Важливу увагу приділено податковим та митним питанням, технічному регулюванню, захисту прав споживачів, дозвільній системі та інтелектуальній власності, екологічним питанням,  трудовим ресурсам, пенсійній реформі, фінансовим послугам та електронним платежам, політиці рівних можливостей та різноманіття.

Документ також охоплює пропозиції щодо покращення регулювання та умов ведення бізнесу у таких індустріях як будівництво, видобувна, харчова, деревообробна галузі, охорона здоров’я, логістика та інфраструктура, енергетика та енергоефективність, сільське господарство, імпорт та торгівля алкоголем.

Документ надіслано до уваги Офісу Президента, Уряду і Парламенту, Представництва Європейського Союзу в Україні та інших міжнародних партнерів Асоціації. Ми сподіваємося, що окреслена Асоціацією проблематика та надані пропозиції покращення законодавства та регуляторного поля будуть враховані в ухваленні подальших державних рішень у контексті відновлення та економічного реформування України.

Експерти Європейської Бізнес Асоціації вважають, що увага до пропозицій бізнесу сприятиме не лише відновленню економіки, а й створенню привабливих умов для залучення іноземних інвестицій, необхідних для росту економіки та покращення якості життя в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: