fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на членство в ЄС

17/ 06/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає рішення Європейської комісії, яка 17 червня підтримала надання Україні статусу країни-кандидата на вступ в Європейський Союз. Ми вдячні Єврокомісії за схвальне рішення та підтримку України, яка обрала проєвропейський курс розвитку, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС у 2014 році. За ці роки українською стороною вже було зроблено багато для гармонізації законодавства та подальшої економічної інтеграції України до європейського простору. Зокрема, експерти Асоціації активно співпрацювали та продовжують працювати з колегами з ЄС та держорганами для регуляторного наближення та приведення у відповідність національного законодавства до стандартів ЄС. Уся бізнес-спільнота очікує на набуття Україною кандидатства, оскільки це буде найкращою рамкою для повоєнного відновлення України та подальшого економічного зростання і розвитку нашої країни. Водночас рішення залишається за Європейською Радою, яка збереться 23-24 червня на саміт в Брюсселі. Ми, безперечно, розуміємо, що статус кандидата – це тільки початок шляху, що знаменує багато роботи попереду, втім це буде новий активний етап проведення структурних реформ в рамках підготовки до подальшої інтеграції. Тож ми чекаємо від європейських лідерів на чіткий політичний сигнал солідарності з нашою країною та статус-кандидата вже наступного тижня!

Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає рішення Європейської комісії, яка 17 червня підтримала надання Україні статусу країни-кандидата на вступ в Європейський Союз.

Ми вдячні Єврокомісії за схвальне рішення та підтримку України, яка обрала проєвропейський курс розвитку, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС у 2014 році. За ці роки українською стороною вже було зроблено багато для гармонізації законодавства та подальшої економічної інтеграції України до європейського простору.

Зокрема, експерти Асоціації активно співпрацювали та продовжують працювати з колегами з ЄС та держорганами для регуляторного наближення та приведення у відповідність національного законодавства до стандартів ЄС. Уся бізнес-спільнота очікує на набуття Україною кандидатства, оскільки це буде найкращою рамкою для повоєнного відновлення України та подальшого економічного зростання і розвитку нашої країни.

Водночас рішення залишається за Європейською Радою, яка збереться 23-24 червня на саміт в Брюсселі. Ми, безперечно, розуміємо, що статус кандидата – це тільки початок шляху, що знаменує багато роботи попереду, втім це буде новий активний етап проведення структурних реформ в рамках підготовки до подальшої інтеграції. Тож ми чекаємо від європейських лідерів на чіткий політичний сигнал солідарності з нашою країною та статус-кандидата вже наступного тижня!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: