fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Єдиний голос бізнесу виступає проти запровадження державного регулювання ринків енергетики

22/ 01/ 2021
  Вчора, 22 січня 2021 року, відбулась зустріч компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації із представниками енергетичної індустрії, міжнародних організацій, профільних Асоціацій та експертів ринку. На майданчику Комітету з енергетики ЕВА було фахово обговорено негативні наслідки запровадження державного регулювання ринку газу. Усі учасники обговорення одноголосно виступили із вкрай негативними результатами запровадженого рішення Уряду, зокрема, для: макрофінансової ситуації та ризик неотримання траншу МВФ; реформування ринку газу та підвищення конкуренції; національних видобувних підприємств через зниження ціни на газ як товар. Сергій Вербов. Координатор Комітету з енергетики ЕВА. Спільнота завжди наголошувала на важливості ринкового та конкурентного ціноутворення на усіх ринках, зокрема, на ринку газу і електроенергії. Адже саме ринок та вільна конкуренція дають змогу визначити ціну на газ для населення, в тому числі, і на газ українського видобутку. Також в ході дискусії учасники дійшли висновку щодо необхідності ліквідації крос-субсидування промисловими споживачами побутових споживачів на ринку електроенергетики та приведення тарифу до ринкового рівня. Так, це питання значним чином політизується, хоча встановлення ринкової ціни для домогосподарств дозволить не тільки знизити тариф для промисловості і, тим самим, підвищити конкурентоспроможність української продукції, але й споживачам платити більш дешеву ціну за отримані товари та послуги. Європейська Бізнес Асоціація продовжує приймати активну участь у процесі обговорення рішень у сфері енергетики та буде й надалі виступати платформою для напрацювання конструктивних рішень з метою реформування газового сектору та електроенергетичного напряму.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.          

Вчора, 22 січня 2021 року, відбулась зустріч компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації із представниками енергетичної індустрії, міжнародних організацій, профільних Асоціацій та експертів ринку. На майданчику Комітету з енергетики ЕВА було фахово обговорено негативні наслідки запровадження державного регулювання ринку газу.

Усі учасники обговорення одноголосно виступили із вкрай негативними результатами запровадженого рішення Уряду, зокрема, для:

  • макрофінансової ситуації та ризик неотримання траншу МВФ;
  • реформування ринку газу та підвищення конкуренції;
  • національних видобувних підприємств через зниження ціни на газ як товар.
Сергій Вербов Координатор Комітету з енергетики ЕВА
Спільнота завжди наголошувала на важливості ринкового та конкурентного ціноутворення на усіх ринках, зокрема, на ринку газу і електроенергії. Адже саме ринок та вільна конкуренція дають змогу визначити ціну на газ для населення, в тому числі, і на газ українського видобутку.

Також в ході дискусії учасники дійшли висновку щодо необхідності ліквідації крос-субсидування промисловими споживачами побутових споживачів на ринку електроенергетики та приведення тарифу до ринкового рівня. Так, це питання значним чином політизується, хоча встановлення ринкової ціни для домогосподарств дозволить не тільки знизити тариф для промисловості і, тим самим, підвищити конкурентоспроможність української продукції, але й споживачам платити більш дешеву ціну за отримані товари та послуги.

Європейська Бізнес Асоціація продовжує приймати активну участь у процесі обговорення рішень у сфері енергетики та буде й надалі виступати платформою для напрацювання конструктивних рішень з метою реформування газового сектору та електроенергетичного напряму.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: