fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЄБА звернулась до Мінюсту щодо ситуації на заводі «Еконія»

31/ 07/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу. 30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни. Європейська Бізнес Асоціація розраховує на оперативне та професійне втручання Міністерства юстиції України. Зараз надзвичайно важливо розібратись у ситуації, забезпечити повагу до бізнесу і законний захист права власності. Сподіваємось на якісну комунікацію та оперативне вирішення ситуації.

Європейська Бізнес Асоціація отримала звернення від компанії-члена – виробника брендів питної води та дитячого харчування «Еконія» щодо ситуації рейдерського захоплення заводу.

30 липня Асоціація звернулась до Міністерства юстиції України та Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації з проханням максимально швидко та неупереджено розібратись в ситуації. Адже це явно не додає балів інвестиційній привабливості нашої країни.

Європейська Бізнес Асоціація розраховує на оперативне та професійне втручання Міністерства юстиції України. Зараз надзвичайно важливо розібратись у ситуації, забезпечити повагу до бізнесу і законний захист права власності. Сподіваємось на якісну комунікацію та оперативне вирішення ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: