fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Є-Товар” – сервіс для забезпечення населення потрібними товарами

28/ 04/ 2022
  EDIN, провайдер електронного документообігу, ініціював в рамках України та спільно з європейськими державами проект “Є-Товар” для розвитку комунікацій в цілях ділової взаємодії роздрібного бізнесу для забезпечення населення необхідною продукцією. Мета проекту - налагодження швидкого електронного звязку між постачальниками та торговельними мережами для наповнення полиць у магазинах товарами, яких не вистачає українцям в умовах війни з росією. Рішення дозволяє постачальникам і виробникам завантажувати свої Каталоги продуктів і товарів (включаючи контакти) просто та швидко за допомогою веб-кабінету. Торговельні мережі мають можливість переглядати всі каталоги в режимі реального часу, з можливістю обрати необхідний регіон, та відправляти замовлення на доставку, або зв’язатися з постачальниками. Сервіс Є-Товар безкоштовний у використанні до 30.06.2022. Почати роботу можливо тут. Його ціль - запобігання дефіциту необхідних товарів для населення в Україні та оптимізація поставок.  В рамках повної автоматизації постачання продукції, EDIN додатково підготував рішення для швидкого пошуку перевізників - чат-бот у Телеграм “Є-транспорт”. Підключитися до нього можливо тут. Війна на території України спричинила катастрофічні наслідки для забезпечення населення продуктами харчування всієї країни. Багато українських компаній не мають ні продукції, ні можливості доставити свою продукцію до магазинів. Ваша участь у проекті дуже важлива для України та українського народу! За детальною інформацією звертайтесь на [email protected]!

EDIN, провайдер електронного документообігу, ініціював в рамках України та спільно з європейськими державами проект “Є-Товар” для розвитку комунікацій в цілях ділової взаємодії роздрібного бізнесу для забезпечення населення необхідною продукцією.

Мета проекту – налагодження швидкого електронного зв’язку між постачальниками та торговельними мережами для наповнення полиць у магазинах товарами, яких не вистачає українцям в умовах війни з росією.

Рішення дозволяє постачальникам і виробникам завантажувати свої Каталоги продуктів і товарів (включаючи контакти) просто та швидко за допомогою веб-кабінету.

Торговельні мережі мають можливість переглядати всі каталоги в режимі реального часу, з можливістю обрати необхідний регіон, та відправляти замовлення на доставку, або зв’язатися з постачальниками.

Сервіс Є-Товар безкоштовний у використанні до 30.06.2022.

Почати роботу можливо тут.

Його ціль – запобігання дефіциту необхідних товарів для населення в Україні та оптимізація поставок. 

В рамках повної автоматизації постачання продукції, EDIN додатково підготував рішення для швидкого пошуку перевізників – чат-бот у Телеграм “Є-транспорт”. Підключитися до нього можливо тут.

Війна на території України спричинила катастрофічні наслідки для забезпечення населення продуктами харчування всієї країни. Багато українських компаній не мають ні продукції, ні можливості доставити свою продукцію до магазинів.

Ваша участь у проекті дуже важлива для України та українського народу! За детальною інформацією звертайтесь на [email protected]!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: