fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ярослава Петрова переобрано членом Правління Української Арбітражної Асоціації

22/ 11/ 2018
  Партнер Астерс Ярослав Петров був переобраний членом Правління Української Арбітражної Асоціації (УАА), провідної професійної організації, що обєднує ключових експертів з міжнародного арбітражу в Україні, згідно з результатами електронного голосування, проведеного на Загальних зборах членів УАА 19 листопада 2018 року. Правління УАА складається з 8 представників, яких обирають кожних три роки з-поміж членів Асоціації. Ярослав Петров є визнаним в Україні експертом у сфері міжнародного арбітражу. Зокрема, він отримав рекомендації від таких провідних міжнародних рейтингів як Whos Who Legal: Arbitration, The Best Lawyers, Expert Guides тощо. Ярослав Петров є активним учасником української арбітражної спільноти, зокрема, є регіональним представником LCIA Young International Arbitration Group, учасником ICDR Young & International, членом Ради комітету з альтернативного вирішення спорів Асоціації правників України, а також національним доповідачем провідних міжнародних ресурсів з арбітражу Kluwer Arbitration та World Arbitration Reporter. Українська Арбітражна Асоціація – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує юристів, незалежно від їхньої належності до тієї чи іншої юрисдикції, які професійно займаються практикою міжнародного арбітражу. Основними завданнями Асоціації є просування України і, зокрема, Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, а також  посилення співпраці та обміну досвідом фахівців практики міжнародного арбітражу з усього світу. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Партнер Астерс Ярослав Петров був переобраний членом Правління Української Арбітражної Асоціації (УАА), провідної професійної організації, що об’єднує ключових експертів з міжнародного арбітражу в Україні, згідно з результатами електронного голосування, проведеного на Загальних зборах членів УАА 19 листопада 2018 року. Правління УАА складається з 8 представників, яких обирають кожних три роки з-поміж членів Асоціації.

Ярослав Петров є визнаним в Україні експертом у сфері міжнародного арбітражу. Зокрема, він отримав рекомендації від таких провідних міжнародних рейтингів як Who’s Who Legal: Arbitration, The Best Lawyers, Expert Guides тощо.

Ярослав Петров є активним учасником української арбітражної спільноти, зокрема, є регіональним представником LCIA Young International Arbitration Group, учасником ICDR Young & International, членом Ради комітету з альтернативного вирішення спорів Асоціації правників України, а також національним доповідачем провідних міжнародних ресурсів з арбітражу Kluwer Arbitration та World Arbitration Reporter.

Українська Арбітражна Асоціація – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує юристів, незалежно від їхньої належності до тієї чи іншої юрисдикції, які професійно займаються практикою міжнародного арбітражу. Основними завданнями Асоціації є просування України і, зокрема, Києва, як місця проведення міжнародного арбітражу, а також  посилення співпраці та обміну досвідом фахівців практики міжнародного арбітражу з усього світу.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: