fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ярослав Огнев’юк в складі комітету по боротьбі з контрафактом Міжнародної організації власників товарних знаків (INTA)

21/ 09/ 2017
  Партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» Ярослав Огневюк обраний до складу комітету по боротьбі з контрафактом Міжнародної організації власників товарних знаків (INTA) на період 2018 - 2019 років. Діяльність Комітету спрямована на розробку і пропаганду політики Асоціації щодо проблем по боротьбі з підробками та правозастосування. Комітет буде стежити за змінами в договорах, законодавстві, нормативних актах та інших механізмах правозастосування в різних юрисдикціях, проводити повний аналіз і пропонувати рекомендації для Правління. Нагадаємо, що раніше Ярослав Огнев’юк був обраний до складу Інтернет Комітету Міжнародної організації INTA на період 2016 - 2017 років.

Партнер Агенції «Дубинський і Ошарова» Ярослав Огнев’юк обраний до складу комітету по боротьбі з контрафактом Міжнародної організації власників товарних знаків (INTA) на період 2018 – 2019 років.

Діяльність Комітету спрямована на розробку і пропаганду політики Асоціації щодо проблем по боротьбі з підробками та правозастосування. Комітет буде стежити за змінами в договорах, законодавстві, нормативних актах та інших механізмах правозастосування в різних юрисдикціях, проводити повний аналіз і пропонувати рекомендації для Правління.

Нагадаємо, що раніше Ярослав Огнев’юк був обраний до складу Інтернет Комітету Міжнародної організації INTA на період 2016 – 2017 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: