fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ярослав Котляр – керівник групи трансфертного ціноутворення в KPMG в Україні

25/ 03/ 2021
  Ярослава Котляра було обрано на посаду керівника групи трансфертного ціноутворення, він продовжить розвивати напрям трансфертного ціноутворення в KPMG в Україні. Для мене велика честь і відповідальність очолити найбільшу групу трансфертного ціноутворення в Україні. Разом з командою ми й надалі надаватимемо послуги найвищої якості та розроблятимемо нові продукти для наших клієнтів, – зазначив Ярослав Котляр. Ярослав має понад 20 років професійного досвіду роботи з фінансових, податкових та бухгалтерських питань. З липня 2011 року Ярослав працює в податково-юридичному департаменті KPMG в Україні та має досвід супроводу різних проєктів у сфері ТЦ і корпоративних фінансів для великих українських та міжнародних груп компаній. В KPMG під керівництвом Ярослава були реалізовані багатопланові проєкти з ТЦ щодо підготовки відповідних документацій та звітів, підготовка консультацій з податкових питань, повязаних з ТЦ, а також проєкти з супроводу податкових перевірок щодо ТЦ.

Ярослава Котляра було обрано на посаду керівника групи трансфертного ціноутворення, він продовжить розвивати напрям трансфертного ціноутворення в KPMG в Україні.

Для мене велика честь і відповідальність очолити найбільшу групу трансфертного ціноутворення в Україні. Разом з командою ми й надалі надаватимемо послуги найвищої якості та розроблятимемо нові продукти для наших клієнтів“, – зазначив Ярослав Котляр.

Ярослав має понад 20 років професійного досвіду роботи з фінансових, податкових та бухгалтерських питань.

З липня 2011 року Ярослав працює в податково-юридичному департаменті KPMG в Україні та має досвід супроводу різних проєктів у сфері ТЦ і корпоративних фінансів для великих українських та міжнародних груп компаній. В KPMG під керівництвом Ярослава були реалізовані багатопланові проєкти з ТЦ щодо підготовки відповідних документацій та звітів, підготовка консультацій з податкових питань, пов’язаних з ТЦ, а також проєкти з супроводу податкових перевірок щодо ТЦ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: