fbpx

Яна Беломоіна відкриє змагання Red Bull Володар Гори на Андріївському узвозі

20/ 09/ 2018
    22 вересня у Києві вдруге відбудуться незвичні велоперегони - Red Bull Володар Гори! Зі самого ранку у суботу розпочнеться реєстрація на неймовірно важкі та одночасно цікаві велоперегони найкрутішою частиною історичного Києва. Спробувати найшвидше дістатися з підніжжя до самого верху Андріївського узвозу зможуть усі вело-шанувальники на будь-яких велосипедах! О 13:45 урочисто відкриє змагання відома українська велогонщиця та переможниця Кубка світу з маунтинбайку 2017 - Яна Беломоіна. Тож протягом години (з 14:00 до 15:00) у гостей та учасників змагань є чудова нагода взяти автограф, сфотографуватись та поспілкуватись із спортсменкою світового рівня. Red Bull Володар Гори – це динамічні велоперегони, головна особливість яких у тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb та інші – на будь-чому можна випробувати свої сили, взяти нову вершину та стати повноправним Володарем Гори. На учасників чекає 580 метрів траси з набором висоти в 56 метрів! Брати участь можуть жінки та чоловіки, віком від 18-ти років. Переможця серед чоловіків та жінок буде визначено за результатами найкращого часу у фіналі змагань. Для участі реєструйтесь онлайн на redbull.ua/VolodarGory. Велоперегони Red Bull Володар Гори 22 вересня, 13:45 (о 14:00 старт перших учасників) м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 5\31 Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/292622694804022/ #VolodarGory Про Red Bull Володар Гори Red Bull Володар Гори - унікальні перегони на велосипеді вгору Андріївським узвозом, які в Україні відбуваються з 2017 року. Дистанція - 580 метрів, набір висоти - 56 метрів. Змагання для різних вело-дисциплін (шосейний, bmx, фікс, mtb та інші). До участі допускаються професіонали та аматори, жінки та чоловіки віком від 18 років. Про Яну Беломоіну Яна Беломоіна - українська велосипедистка з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі. Дострокова Чемпіонка Кубка світу з маунтинбайку (2017), Чемпіонка Європи з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі (2017), двократна учасниця Олімпійських ігор. У 2017 році Яна очолила світовий рейтинг UCI у крос-кантрі серед жінок. Медіа Контакт: Ліда Турковська, Red Bull Україна, Communications, lidiya.turkovska@redbull.com
01/

 

22 вересня у Києві вдруге відбудуться незвичні велоперегони – Red Bull Володар Гори!

Зі самого ранку у суботу розпочнеться реєстрація на неймовірно важкі та одночасно цікаві велоперегони найкрутішою частиною історичного Києва. Спробувати найшвидше дістатися з підніжжя до самого верху Андріївського узвозу зможуть усі вело-шанувальники на будь-яких велосипедах!

О 13:45 урочисто відкриє змагання відома українська велогонщиця та переможниця Кубка світу з маунтинбайку 2017 – Яна Беломоіна. Тож протягом години (з 14:00 до 15:00) у гостей та учасників змагань є чудова нагода взяти автограф, сфотографуватись та поспілкуватись із спортсменкою світового рівня.

Red Bull Володар Гори – це динамічні велоперегони, головна особливість яких у тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb та інші – на будь-чому можна випробувати свої сили, взяти нову вершину та стати повноправним Володарем Гори. На учасників чекає 580 метрів траси з набором висоти в 56 метрів! Брати участь можуть жінки та чоловіки, віком від 18-ти років.

Переможця серед чоловіків та жінок буде визначено за результатами найкращого часу у фіналі змагань.

Для участі реєструйтесь онлайн на redbull.ua/VolodarGory.

Велоперегони Red Bull Володар Гори
22 вересня, 13:45 (о 14:00 старт перших учасників)

м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 5\31

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/292622694804022/

#VolodarGory

Про Red Bull Володар Гори
Red Bull Володар Гори – унікальні перегони на велосипеді вгору Андріївським узвозом, які в Україні відбуваються з 2017 року. Дистанція – 580 метрів, набір висоти – 56 метрів. Змагання для різних вело-дисциплін (шосейний, bmx, фікс, mtb та інші). До участі допускаються професіонали та аматори, жінки та чоловіки віком від 18 років.

Про Яну Беломоіну
Яна Беломоіна – українська велосипедистка з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі. Дострокова Чемпіонка Кубка світу з маунтинбайку (2017), Чемпіонка Європи з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі (2017), двократна учасниця Олімпійських ігор. У 2017 році Яна очолила світовий рейтинг UCI у крос-кантрі серед жінок.

Медіа Контакт:
Ліда Турковська, Red Bull Україна, Communications, lidiya.turkovska@redbull.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: