fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ян Шуай приєднується до PwC як ключовий контакт Китайської бізнес-групи в Україні

30/ 07/ 2018
  Ян Шуай, менеджер з комунікацій та розвитку бізнесу, приєднався до команди Китайської бізнес-групи PwC в Центральній та Східній Європі, посиливши її позиції на українському ринку. Ян Шуай має більш ніж 8-річний досвід роботи з китайським бізнесом в Україні. Він брав участь у великих інфраструктурних проектах у сферах транспорту та будівництва, а також торгівлі і логістики. У своїй новій ролі в PwC він буде відповідати за встановлення та підтримання ділових зв’язків між китайськими та українськими компаніями. У той же час він стане ключовим контактом в Україні для Китайської бізнес-групи в Центральній та Східній Європі. Китайська бізнес-група PwC в Центральній та Східній Європі була створена для того, щоб компанія мала можливість якомога краще задовольнити всі виклики, що спричиняються культурними та мовними відмінностями між клієнтами у Китаї та Центральній і Східній Європі, і надати їм індивідуальні послуги. Професійні послуги координуються та надаються досвідченими китайськими консультантами, які розуміють китайський бізнес і мають досвід співпраці з китайськими та азійськими клієнтами. “Україна, як країна з високим потенціалом, останнім часом привертає все більшу увагу інвесторів з Китаю, особливо в інфраструктурній та аграрній галузях. З 45-ти мільйонним населенням, висококваліфікованим людським капіталом та економічно вигідним розташуванням Україна здатна запропонувати широкі можливості для китайських інвесторів. Створення Китайської бізнес-групи в Україні – це своєчасна реакція на потреби клієнта та платформа для надання цілеспрямованої підтримки китайським компаніям в Україні та українським компаніям, зацікавленим у веденні бізнесу в Китаї. PwC в Центральній та Східній Європі обслуговує понад 200 китайських клієнтів, чимало з яких - в Україні”. - Др. Даррен Чонг, керівник Китайської бізнес-групи PwC в Центральній та Східній Європі, Росії і Євразії. Китайська бізнес-група надає юридичні, податкові, фінансові та консалтингові послуги компаніям з Центральної та Східної Європи, що прагнуть інвестицій, розвитку або публічного розміщення в материковій частині Китаю та Гонконгу. Вона підтримує тісні контакти з міжнародною мережею фірм-учасниць PwC і тому має прямий доступ до найкращих технічних ресурсів як у Китаї, так і в Центральній та Східній Європі.

Ян Шуай, менеджер з комунікацій та розвитку бізнесу, приєднався до команди Китайської бізнес-групи PwC в Центральній та Східній Європі, посиливши її позиції на українському ринку.

Ян Шуай має більш ніж 8-річний досвід роботи з китайським бізнесом в Україні. Він брав участь у великих інфраструктурних проектах у сферах транспорту та будівництва, а також торгівлі і логістики. У своїй новій ролі в PwC він буде відповідати за встановлення та підтримання ділових зв’язків між китайськими та українськими компаніями. У той же час він стане ключовим контактом в Україні для Китайської бізнес-групи в Центральній та Східній Європі.

Китайська бізнес-група PwC в Центральній та Східній Європі була створена для того, щоб компанія мала можливість якомога краще задовольнити всі виклики, що спричиняються культурними та мовними відмінностями між клієнтами у Китаї та Центральній і Східній Європі, і надати їм індивідуальні послуги. Професійні послуги координуються та надаються досвідченими китайськими консультантами, які розуміють китайський бізнес і мають досвід співпраці з китайськими та азійськими клієнтами.

Україна, як країна з високим потенціалом, останнім часом привертає все більшу увагу інвесторів з Китаю, особливо в інфраструктурній та аграрній галузях. З 45-ти мільйонним населенням, висококваліфікованим людським капіталом та економічно вигідним розташуванням Україна здатна запропонувати широкі можливості для китайських інвесторів. Створення Китайської бізнес-групи в Україні – це своєчасна реакція на потреби клієнта та платформа для надання цілеспрямованої підтримки китайським компаніям в Україні та українським компаніям, зацікавленим у веденні бізнесу в Китаї. PwC в Центральній та Східній Європі обслуговує понад 200 китайських клієнтів, чимало з яких – в Україні”. – Др. Даррен Чонг, керівник Китайської бізнес-групи PwC в Центральній та Східній Європі, Росії і Євразії.

Китайська бізнес-група надає юридичні, податкові, фінансові та консалтингові послуги компаніям з Центральної та Східної Європи, що прагнуть інвестицій, розвитку або публічного розміщення в материковій частині Китаю та Гонконгу. Вона підтримує тісні контакти з міжнародною мережею фірм-учасниць PwC і тому має прямий доступ до найкращих технічних ресурсів як у Китаї, так і в Центральній та Східній Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: